Yogi je teď hvězdou internetu.

Yogi je teď hvězdou internetu. | zdroj: odditycentral.com


Neuvěříte svým očím! Štěně má obličej jako člověk

TÉMATA: zvířata | zábava | virál

user-avatar

Simona Knotková

22. 03. 2018 | 13:45

Když Američanka Chantal Desjardins publikovala na Facebooku svého čerstvě ostříhaného psa Yogiho, netušila, co tím způsobí. Podle uživatelů sociální sítě vypadá kříženec pudla a Shih-tzu jako člověk.

"Čím víc se na něho dívám, tím víc vidím svou vlastní tvář. Fakt mě to děsí. Jako bych se díval do vlastní duše," píše jeden z uživatelů.

"Zprvu jsem se smál, pak jsem se cítil lehce nesvůj. Teď zoufale doufám, že se jedná jenom o face swap," komentuje fotografii další.

I když to skutečně vypadá, jako by někdo použil populární aplikaci na výměnu obličejů, opak je pravdou. Jedná se o reálný snímek, který na internetu zveřejnila žena z Massachusetts. Podle ní lidský výraz dělá především nový pejskův sestřih. Když se podíváme na snímek před ostříháním, Yogi vypadá jako běžné štěně. Díky lidem na internetu se z něho nyní stala virální senzace.

"Je mi ho opravdu líto. Je to určitě roztomilý pejsek, ale působí strašidelně. Jako by v něm byl uvězněný hnědooký muž s bradkou," stojí v dalším komentáři.

Lidé se také předhánějí v tom, jakou slavnou osobnost jim Yogi připomíná. Jedni v něm vidí herce Nicholase Cage, jiní zpěváka Eda Sheerana. Koho připomíná vám?

 

user-avatar

Simona Knotková

22. 03. 2018 | 13:45

Zavří­t reklamu