válkaČeskoslovenskoobjevy

Německý Kaufland vrátí čas. V lednu bude prodávat za marky!

Německý Kaufland vrátí čas. V lednu bude prodávat za marky!
Zdroj: focus.de
+ 2 fotky+ 3 fotky

Pokud i vy patříte k těm, co mají doma schované německé marky, tato informace by vás mohla zajímat. V lednu můžete ušetřit, což se po Vánocích určitě hodí, pokud se rozhodnete utratit je v německých Kauflandech. Nakupovat za marky můžete až do 30. ledna.

Kateřina A. 4. ledna 2016

Řetězec na to jde chytře. Podle německé centrální banky prý mají lidé doma poschovávané marky v hodnotě několika miliard eur. A právě na tyto klienty Kaufland cílí. Chce přilákat zákazníky, kteří mají marky stále doma, a ještě lépe ty, kteří by jinak do Kauflandu nakupovat nešli, třeba proto, že ho mají daleko. Tihle všichni utratí peníze, se kterými nepočítali, a banka Kauflandu tržbu v markách bez problémů vymění za eura. Kurz prý bude cca jedna marka za padesát centů.

Při této příležitosti se Kaufland dohodl s výrobci, že mu některé zboží, jako je například mléko, máslo, čistící prostředky a podobně dodají ve stejných obalech, jaké se používaly v šedesátých letech. Prostě retro zboží za retro peníze. Podobnou akci uspořádal vloni i řetězec Lidl, když u nás, na Slovensku a v Maďarsku prodával několik dní výrobky ve starých obalech. Co říkáte, zajedete si v lednu na nákupy za hranice?

Další články

Zavří­t reklamu