válkaČeskoslovenskoobjevy

Nejulítlejší halloweenské zvířecí převleky

Nejulítlejší halloweenské zvířecí převleky
Zdroj: boredpanda.com

Svátek Halloween si zatím do České republiky cestu nenašel, v Americe je ale jedním z nejpopulárnějších. Někteří lidé ho prožívají i se svými domácími zvířaty, kterým chystají neuvěřitelné kostýmy. Někdy se ovšem vkrádá otázka, zda není obleček zvířeti nepříjemný nebo na dokonce obtíž. Ještě že Halloween je jen jeden den v roce, protože některé masky by asi déle zvířata nosit nevydržela.

Tomáš Chalupa 9. října 2014

Kříženec kotětě a netopýra. V anketě o nejlepší zvířecí kostým na Halloween dostal tento model nejvíce hlasů. Zbývá už jen zamávat křídly a vzlétnout do temných ulic Gothamu.

Batkotě

Batkotě

Kůň smrti je opravdu působivý. Představte si, že na vás v noci zazvoní něco takového a chce bonbóny. Navíc v doprovodu poněkud ponuré dívky ve špatné náladě.

Kůň smrti

Kůň smrti

Kdyby nebyl malý, byl by jistě děsivý. Ježčí vampýr úřaduje za svým stolečkem. Jeden z ne příliš pohodlných modelů, navíc při běhu na čtyřech poněkud ztrácí své kouzlo. Nicméně v anketě zabodoval.

Křeček vampýr

Křeček vampýr

Pokud byl křeček malý, co říct o tomhle lordovi s klepety? Má poněkud strnulý výraz a není jisté, kam se vlastně dívá a kde má oči, ale to na Halloween není nic neobvyklého.

Krab lord

Krab lord

Někdo chtěl asi vzdát hold kultovnímu seriálu Perníkový táta. Perníkový kocour sice hlavního hrdinu Walta zcela jistě připomíná, ale tenhle kostým jinak v anketě propadl. Možná proto, že v tomhle se kocour fakt necítí dobře.

Perníkový kocour

Perníkový kocour

Kdo naopak zabodoval, je tenhle Super Husky. V Americe můžete supermanský převlek navléknout třeba i na násadu od lopaty a vždycky to bude mít úspěch.

Super Husky

Super Husky

Kerberos byl děsivý trojhlavý pes chránící vstup do antického podsvětí. Pokud to byl tenhle, pak se do podsvětí mohl podívat kdo chtěl.

Kerberus

Kerberus

Tohle je jiná káva. Když vám po stromě pobíhá takovýhle lev, to abyste se měli na pozoru. Hříva zkrátka dělá divy.

Lví kočka

Lví kočka

Psi nesou dárek a je to vlastně jeden pes a je to i docela vtipné. Navíc pes není omezen v pohybu, což se o mnoha jiných kostýmech říct nedá.

Psi a dárek

Psi a dárek

Další články

Zavří­t reklamu