Nejhorší nabídka na bydlení přes portál Airbnb byla v Londýně a měla poměrně hodně nevýhod.

Nejhorší nabídka na bydlení přes portál Airbnb byla v Londýně a měla poměrně hodně nevýhod. | zdroj: dailymail.co.uk


Nejhorší ubytování přes Airbnb v dějinách: venku před garáží

TÉMATA: bydlení | extrémy

user-avatar

Tomáš Chalupa

7. 03. 2016 | 09:00

Pronájem ubytování přes webový portál Airbnb je v současnosti velkým hitem, kterého využívají zejména mladí turisté. Ovšem na portálu se čas od času objeví i nabídky, které vypadají spíš jako špatný vtip. Nebo si někdo opravdu myslí, že návštěvníky ubytuje na dvoře nebo v iglú?

Jeden Londýňan nabízí ubytování u  sebe doma. Ovšem ne doma jako doma, ale u sebe v prostoru před garáží. Cena je sice pouhých 8 liber za noc, ale i to se při pohledu na fotky inzerátu zdá být velmi mnoho. Výhodu je, že si do "pokoje" můžete vzít psa, děti a klidně tam i kouřit. Vlastně si tam můžete dělat, co chcete. Naopak chybí elektřina, internet, televize, koupelna a záchod. Mnoho lidí si myslelo, že jde o jakýsi vtip, ovšem nemysleli si to samotní provozovatelé portálu Airbnb, kteří po několika dnech inzerát vymazali.

Podobný osud stihla nabídka v New Yorku, kde jeden člověk v Brooklinu nabízel bydlení v iglú, které sám postavil. Tady už byla cena mnohem vyšší, dělalo to 140 liber. I tento inzerát už v nabídce není, i když možná proto, že iglú jednoduše roztálo.  

user-avatar

Tomáš Chalupa

7. 03. 2016 | 09:00

Zavří­t reklamu