válkaČeskoslovenskoobjevy

Něco takového tunel Blanka ještě nezažil. Ucpali jej luxusní automobily za 40 milionů korun

V jednom pruhu jede Rolls Royce Ghost, hned vedle něj v druhém pruhu projíždí Rolls Royce Ghost, v úpravě Mansory, v posledním pruhu si to pak šine hned vedle nich Rolls Royce Wraith. A aby toho nebylo málo, tak hned za nimi Bentley Mulsanne za více jak 10 milionů korun. Řidiči, kteří tento výjev v tunelu Blanka sledovali, byli velmi překvapeni. Něco takového se v nejslavnější pražském tunelu ještě nikdy neodehrálo.

Tomáš Chalupa 21. prosince 2016

Ptáte se, kdo takové srocení automobilového luxusu na tak malém prostoru způsobil? Jedna z největších středoevropských půjčoven luxusních vozů Profirentcars. Pro natáčení promo spotu vybrala ty nejvzácnější kousky ze své nabídky a celý filmový štáb se za unikátními záběry vypravil do tunelu Blanka. „I když jsme tunel Blanka na chvilku v podstatě ucpali, tak reakce řidičů, kteří se pohybovali okolo, byly neuvěřitelně pozitivní. Nadšeně na nás mávali a ukazovali nám zdvižené palce. Bylo zkrátka vidět, že se jim naše auta líbí,“ popisoval průběh natáčení ředitel společnosti Profirentcars pan Martin Němec.

Celková pořizovací cena všech čtyř vozů je téměř 40 milionů korun a impozantní jsou i další čísla. Výkon čtyřech limuzín je téměř dva a půl tisíce koňských sil a celkový objem motorů pak dosahuje hodnoty 20 568 kubických centimetrů. Maximální rychlost vozů se pak pohybuje až kolem hodnoty 310 km/h.

„Spousta mužů o vozu, jako je Rolls Royce, sní, ale jeho pořizovací i provozní náklady jsou často nad jejich finanční možnosti. My jsme ale těmto mužům schopni jejich sen splnit, aniž by museli platit milióny. U nás je možné si tyto vozy pronajmout klidně na jediný den a na vlastní kůži tak poznat, proč je Rolls Royce výrobcem těch nejluxusnějších automobilů na světě,“ vysvětluje Martin Němec.

Tato společnost ale nabízí i další luxusní automobilové značky jako Ferrari, Porsche, Maserati, Mercedes a další skvělé značky. Celkem má v portfoliu 48 vozů v celkové hodnotě více než 130 milionů korun. To z Profirentcars dělá největší půjčovnu luxusních aut ve střední Evropě.

Jaké vozy vidíte ve videu:

Rolls Royce Ghost Mansory

Cena : 10 mil

výkon :704 HP

Obsah 6.592

Max rychlost 310 km/ hod.

Rolls Royce Ghost

Cena : 9 mil

výkon :638 HP

Obsah 6.592

Max rychlost 310 km/ hod.

Rolls Wraith

Cena : 7,8 mil

výkon :632 HP

Obsah 6.600

Max rychlost 250 km/ hod.

Bentley Mulsanne

Cena : 10 mil

výkon :513 HP

Obsah 6.752

Max rychlost 296 km/ hod.

Další články

Zavří­t reklamu