válkaČeskoslovenskoobjevy

Něco pro romantiky: Ve Skotsku mají okouzlující stromový dům nad jezerem

Něco pro romantiky: Ve Skotsku mají okouzlující stromový dům nad jezerem
Zdroj: dailymail.co.uk
+ 1 fotka+ 2 fotky

Křišťálová hladina skoro nekonečného jezera, výhled do dechberoucího okolí a v noci obloha plná hvězd - i takové přednosti slibuje pobyt ve stromovém domě u skotského jezera Loch Goil. Zájemci v něm sice nemůžou přespat, zato je ale čeká romantická večeře s pěti chody a plným servisem.

Simona Knotkova 27. února 2016

Jeden večer v takovém domečku nad jezerem vám udělá pěkný průvan v peněžence – na naši měnu stojí více jak osm tisíc korun. Co by ale někteří pro pořádnou romantiku neudělali, že ano?

Kromě wi-fi a zvukového systému jsou v domě i kamna, aby správnou atmosféru nic nenarušovalo. Dvojici obslouží sluha, který postupně přinese pět chodů, skládajících se z místních surovin. Pokud by pár chtěl na místě zůstat i přes noc, využít může nedaleký hotel The Lodge, pod něhož stromový dům spadá. Ten má k dispozici sedm luxusních ložnic. Komu by nevadilo sáhnout do kapsy ještě hlouběji, zamluvit si také může oddělené letní sídlo ve viktoriánském slohu.

„Je tady jeden z nejlepších výhledů na noční souhvězdí a oblohu plnou padajících hvězd. Ve dne tu uvidíte lachtany, sviňuchy nebo množství ptactva od labutí po volavky. Neobvyklý není ani výskyt veverek a lesní zvěře. Návštěvníci stromový dům popisují jako kouzelný, ohromující nebo velkolepý,“ pěje chválu manažer Iain Hopkins.

V domě se konají také svatební obřady, takže pokud přemýšlíte o hodně netradiční a romantické svatbě, tohle místo je jasná volba.

Další články

Zavří­t reklamu