válkaČeskoslovenskoobjevy

Nebožtík se probudil těsně před pohřbem, prý si jen dal šlofíka

Nebožtík se probudil těsně před pohřbem, prý si jen dal šlofíka
Zdroj: odditycentral.com

Pětadevadesátiletý Ind Budh Ram byl prohlášen za mrtvého a byl mu vystrojen pohřeb. Tam ovšem k překvapení všech stařík ožil a prohlásil, že si jen trochu zdříml. Podle všeho nebyl vůbec nemocen a nechybělo mnoho a byl by pohřben zaživa.

Tomáš Chalupa 29. listopadu 2018

Budh Ram žil ve vesnici Bhaktanwalan Ki Dhani. Začal si stěžovat na bolesti v hrudi a krátce na to ztratil vědomí. Rodina proto přivolala doktora. Ten Rama prohlédl a prohlásil jej za mrtvého. Rodina přivolala kněze, aby provedl poslední rituály a oholil mu hlavu, jak to žádá zvyk. Pak připravil tělo do posvátné poslední lázně. Když na něj začali lít vodu, stařík se najednou probudil. Postavil se a začal normálně mluvit. Prý si dal jenom šlofíka a vůbec nechápal, proč mu oholili hlavu, polévají ho vodou a pobíhá kolem kněz.

Rodina celou věc považuje za zázrak. Podle jejich interpretace byl Ram mrtvý a zázračně oživl. Lékař, který ho ohledával, je podle nich bez viny, ostatně má licenci a určitě by neprohlásil někoho za mrtvého jen tak bezdůvodně. Rodinu tak každopádně místo pohřbu čekají velké oslavy Ramových znovunarozenin.

Související články

Další články

Zavří­t reklamu