válkaČeskoslovenskoobjevy

Nakupovat levné, a přitom stylové oblečení je jednodušší, než si myslíte

Nakupovat levné, a přitom stylové oblečení je jednodušší, než si myslíte
Zdroj: tipli.cz

Přemýšlíte, jak před letní sezónou rozšířit svůj šatník, a nepřijít přitom na mizinu? Vyzkoušejte cashback. Nebudete věřit vlastním očím, jak snadné je ušetřit.

Redakce Extrastory.cz 16. června 2020

Cashback jsou peníze za nákup, které vám vrátí na to specializovaný. Na takovém cashbackovém portálu se stačí zaregistrovat a pak už jen nakupujete a část ceny každého nákupu půjde zpět do vaší kapsy. Jak je možné, že to funguje? Když cashbackový portál přivede spolupracujícímu e-shopu nového zákazníka nebo zákaznici, dostane za to zaplaceno. O tuto částku se pak rozdělí s vámi, zákazníky, bez nichž by taková spolupráce nebyla možná.

Ušetřit s cashbackem lze na mnoha produktech, ale jedním z nejoblíbenějších je móda. Nechcete zbytečně utrácet při nákupu žhavých letních novinek? Pak zamiřte na Zalando přes Tipli, protože to je právě jeden z obchodů, na který lze cashback získat. Na jednom místě najdete oblečení i doplňky světových značek, se kterými rozhodně zabodujete.

Zkrátka ale nepřijdete, ani když jsou vaší slabostí stylové boty. Osvědčeným prodejcem je německá firma Deichmann. S cashbackovým esem v rukávu máte při objevování letní kolekce už předem vyhráno.

Až nechutně nízké ceny ovšem získáte, když skombinujete cashback s levným obchodem. Jedním z takových je o něco méně známý e-shop SheIn. Zaměřuje se na tzv. fast fashion a nabízí ceny, které vám vyrazí dech. Jak absurdně výhodný nákup uděláte, když zapojíte do hry ještě cashback, vám snad už ani nemusíme říkat. A letní sezóna může začít.

Související články

Další články

Zavří­t reklamu