válkaČeskoslovenskoobjevy

Nahá jóga: Žena se fotí v jogínských polohách bez kousku oblečení

Nahá jóga: Žena se fotí v jogínských polohách bez kousku oblečení
Zdroj: dailymail.co.uk
+ 7 fotek+ 8 fotek

Máte rádi jógu? A cvičili byste ji i úplně nazí? Právě v takové formě toto cvičení totiž preferuje neznámá žena z Instagramu.

Simona Knotkova 8. června 2016

Říká si Nude Yoga Girl a na Instagramu ji sleduje více jak 385 tisíc uživatelů. Důvod je jednoduchý – fotky jako ona jen tak někdo nepublikuje. Žena se zaměřuje na zveřejňování svých jogínských póz. Háček je v tom, že na nich nemá žádné oblečení.

„Díky józe mám sebevědomí a už vím, že láska k tělu začíná v mysli. Když ukazuji své nahé tělo, beru to jako umění,“ říká šestadvacetiletá instagramová hvězda, která si přeje zůstat v anonymitě.

Fotky snímá její přítel a vždy to chce trochu kumštu. Z důvodu cenzury sociální sítě musí být žena vyfocena tak šikovně, aby jí všechny intimní partie zakrýval stín. Kde tomu tak není, musí pomoci Photoshop. V jiném případě žena musela už některé své snímky odstranit.

„Chtěla jsem, aby fotografie byly velmi jednoduché a minimalistické. Něčeho takového dosahuji díky černé a bílé barvě. Je s nimi také snazší pomocí stínů zakrývat intimní partie. V reálném životě jsme obklopeni barvami, černobílá nahotu zobrazuje ale méně agresivně a více umělecky,“ vysvětluje.

A jaký byl její hlavní popud k založení podobného účtu? „Chci inspirovat lidi. Chci, aby si uvědomili, že každý je krásný a může se svým tělem dělat úžasné věci. Jóga mě naučila přijímat své tělo takové, jaké je.“

Jak vypadá taková nahá jóga v akci, se můžete podívat ve videu dole.

Další články

Zavří­t reklamu