válkaČeskoslovenskoobjevy

Nad střední Anglií se podle svědků vznáší letadla duchů z 2. světové války

Nad střední Anglií se podle svědků vznáší letadla duchů z 2. světové války
Zdroj: mysteriousuniverse.org

Neidentifikovatelné létající objekty byly spatřeny v oblasti anglického Derbyshiru. Svědkové záhadné UFO přirovnávají k letounům z 2. světové války.

Simona Knotkova 12. dubna 2017

Letadlo duchů popsala v Derbyshire Times například Pam Orridge. Společně se synem jela autem, když se přímo před nimi objevilo nízko letící vrtulové letadlo.

„Letadlo bylo tak nízko, že jsme si mysleli, že do nás nabourá. Rázem se ale naklonilo na bok a zmizelo. Letoun vypadal staře, ale nedokázali jsme ho přesně identifikovat. Všechno se událo rychle a byli jsme z toho v šoku,“ líči v deníku žena.

Tajemný objekt zahlédla také další místní, Sandra Holland. „Nikdy jsem nic takového neviděla. Zdálo se, jako by se něco porouchalo a letadlo mělo narazit přímo do nás. Pak se ale obrátilo na bok a bylo pryč. Bylo to velice divné a vyděsilo nás to,“ popisuje.

Oblast okolo vrchoviny Dark Peak je podobnými úkazy pověstná. Na mysterióznosti místa přidává i to, že zde v minulosti za záhadných okolností mizela či havarovala letadla. Někteří lokaci dokonce nazývají anglickým bermudským trojúhelníkem.

Související články

Další články

Zavří­t reklamu