Létaly podobné stroje nad Prahou? | zdroj: moonconspiracy


Zvrat ve válce může přijít z Prahy! Hitler věřil, že mu Češi postaví létající talíř!

TÉMATA: druhá světová válka | třetí říše | tajné zbraně | ufo

Již desítky let spekulují lidé nad tím, zda se za druhé světové války snažil Adolf Hitler vyrobit létající talíř a nakolik v tom byl případně úspěšný.

user-avatar

Tomáš Chalupa

22. 08. 2014 | 13:22

Nacistům se podle některých informací dostaly do rukou mimozemské technologie z létajícího talíře, který se zřítil poblíž Freiburgu v roce 1936. Němci stroj odvezli a podrobili rozsáhlému zkoumání. Výsledkem měly být nejrůznější projekty létajících strojů na bázi UFO. Jedním z nich byl například projekt létajícího talíře V-7 Feuerball sestavený týmem konstruktérů na území Protektorátu, konkrétně v rozsáhlé oblasti u Sedlčan ohraničené Vltavou a Sázavou. Části Feuerballu se vyráběly i v podzemních továrnách přímo v Praze.

První start UFO se konal v únoru 1944. Letoun prý fungoval fantasticky, velmi rychle byl například schopen dosáhnout dvacetikilometrové výšky a pohyboval se nadzvukovou rychlostí. O UFO talířích v Praze existují četná svědectví. Letecký historik Henry Stevens v dokumentu pro kanál Discovery tvrdí, že v Praze bylo umístěno v podzemních hangárech dokonce 15 prototypů vyrobených na zakázku SS. To samé tvrdí i někdejší poradce Benita Mussoliniho Luigi Romersa. Letouny podivného tvaru prý byly spatřeny na samém konci války přímo nad Kbelským letištěm.

Jenže stále chybí to nejdůležitější, jednoznačný a nezvratný důkaz. Pravdou ovšem je, že Hitler v roce 1945, tedy pouhých pár měsíců před kapitulací, věřil, že jediná šance na zvrat ve válce může přijít z Prahy. Držel zde své nejlepší jednotky včetně letky proudových letadel Me-262. Že Hitler očekává nějaké mimořádně důležité události v souvislosti s Prahou, potvrzovaly i spojenecké rozvědky. Jenže co mělo přijít z Prahy? Na co Hitler tak zoufale čekal? Podle některých badatelů to měly být právě zázračné stroje postavené na bázi mimozemských technologií, které měly zachránit Třetí říši a přivodit obrat ve válce.

témata

Komentáře ( )

user-avatar

Tomáš Chalupa

22. 08. 2014 | 13:22

Zavří­t reklamu