Nová pyramida na Marsu, nebo jen optický klam a zbožné přání ufologů?

Nová pyramida na Marsu, nebo jen optický klam a zbožné přání ufologů? | zdroj: ancient-code.com


Na Marsu spatřena další pyramida: je to důkaz o osídlení rudé planety?

TÉMATA: mars | ufo | záhady | pyramidy

user-avatar

Tomáš Chalupa

19. 09. 2015 | 13:00

Podivných úkazů na Marsu je celá řada. Už byla spatřena minimálně jedna pyramida, na jiném snímku zaslaném na Zemi prý byl vidět jakýsi neznámý robot. Další úkazy připomínaly pavouky nebo létající kameny. Teď je v centru ufologů fotografie, kde je údajně vidět další pyramida.

Pro ufology je to jasný důkaz, že Mars byl v minulosti obýván inteligentními bytostmi, ti odvážnější dokonce tvrdí, že tam stále jsou. Ovšem to jsou opravdu odvážná tvrzení. Zatím zde máme záběr něčeho, co sice může být pyramida, ale také kámen nebo nějaký optický klam. Nebylo by to poprvé ani naposled, co si Mars pohrál s fantazií lidí.

Přestože se odborníci odmítají vůbec zabývat hypotézami, že by podobné úkazy byly vytvořeny Marťany, najdou se i tací, kteří tomu věří. Například profesor John Brandenburg z univerzity v Kalifornii tvrdí, že Mars byl v minulosti obýván inteligentní a rozvinutou civilizací, která ovšem zmizela. Důvodem prý byla ničivá válka mezi dvěma rasami nebo národy žijícími na Marsu. Ti nakonec proti sobě použili jaderné zbraně a vyhladili se navzájem. Podle Brandenburga je povrch Marsu plný důkazů o dávno zaniklé civilizaci i o jaderné válce, která tu proběhla. V tomto kontextu samozřejmě i nově objevená pyramida získává jiný rozměr. 

user-avatar

Tomáš Chalupa

19. 09. 2015 | 13:00

Zavří­t reklamu