válkaČeskoslovenskoobjevy

Na letišti v New Yorku postaví luxusní hotel pro psy s bazénem a masážemi

Na letišti v New Yorku postaví luxusní hotel pro psy s bazénem a masážemi
Zdroj: wikicommons

Chtěli byste vyrazit na dovolenou, ale nemá vám kdo pohlídat čtyřnohého mazlíčka? Na letišti JFK v New Yorku přišli pro nebohé majitele psů a koček s řešením - pro zvířecí miláčky postaví luxusní hotel, za který ale jejich páníčkové pořádně zaplatí.

Crazy Eyes 19. srpna 2015

Jednat se bude v první řadě o terminál, který poslouží přepravovaným zvířatům jako karanténa před odletem. Jeho součástí bude ale i zvířecí hotel pro ty, kteří se svými pány na dovolenou vycestovat nemůžou. Cena megalomanského projektu by měla být neuvěřitelných 48 milionů dolarů!

V luxusním resortu bude o zvířata ale opravdu špičkově postaráno. Uvnitř bude několik plochých televizí, bazén ve tvaru kosti nebo dokonce masážní terapie! Kočky zas budou mít ve své sekci zajištěn dostatek umělých stromů, na jejichž větvích budou moct odpočívat, přičemž je jejich majitelé můžou sledovat online přes web kameru. Své místo tu najdou ale i větší zvířata, jako například koně či krávy.

Obrovskou investici ale hodlá letiště získat zpátky právě z majitelů zvířat, jedna noc v tomto speciálním zařízení bude totiž stát jako lepší lidský hotel. Tedy asi 100 dolarů, což je v přepočtu zhruba dva a půl tisíce korun!

Další články

Zavří­t reklamu