válkaČeskoslovenskoobjevy

Na Korfu turista vyfotil neznámého tvora. Vypadá napůl jako hroch, napůl jako krokodýl

Na Korfu turista vyfotil neznámého tvora. Vypadá napůl jako hroch, napůl jako krokodýl
Zdroj: mysteriousuniverse.com

Skotský turista Harvey Robertson byl na výletu lodí v jedné z jeskyní na řeckém ostrově Korfu, když vedle lodi spatřil podivného tvora. Naštěstí se mu ho podařilo vyfotit. Ovšem nikdo neví, co to vlastně na snímku je.

Tomáš Chalupa 2. listopadu 2015

Odborníci marně tápou, co to vlastně turista v jeskyni na Kofru vyfotil. Lidé se shodují, že jde o něco mezi krokodýlem a hrochem. Možná je to podivný malý delfín, uvažují další. Sám skotský turista vůbec netušil, že fotografuje nějakou bytost. Jednoduše natáhl ruku přes okraj člunu a mačkal spoušť. Teprve poté, co se v klidu na fotky podíval, zjistil, že vyfotil cosi opravdu divného. Sám na vlastní oči ovšem tvora neviděl.

Na Facebooku se o zvířeti vedou živé diskuse. Objevily se i názory, že by mohlo jít o záhadného mutanta, který se objevil v tomto roce v Thajsku. Ten je napůl krokodýl a napůl býk. Jeho nohy totiž mají kopyta. Odborníci si zatím nejsou jistí, ale kloní se k názoru, že by mohlo jít o zdeformovaného delfína nebo malou velrybu. Ostatně i nález v Thajsku je podle nich jen zdeformovaná kráva s mnoha kožními výrůstky.

Související články

Další články

Zavří­t reklamu