válkaČeskoslovenskoobjevy

Na čem se dá dneska vydělat? Americký obchod nabízel k prodeji březové větvičky

Na čem se dá dneska vydělat? Americký obchod nabízel k prodeji březové větvičky
Zdroj: odditycentral.com

Taky máte občas pocit, že si z nás prodejci dělají legraci? Americký online obchod Anthropologie zašel s absurdností ještě dál. Zcela vážně nabízel ke koupi za 42 dolarů několik březových větviček.

Simona Knotkova 6. prosince 2018

Toužíte vnést do svého domu rustikální styl? Za 42 dolarů (cca 954 korun) si pořiďte dekorativní otep březových větviček! Nemáte dostatek peněz? Nevadí. Celý produkt můžete splatit ve čtyřech splátkách.

Přesně s takovou nabídkou se zcela vážně prezentoval online obchod Anthropologie. Jak už můžete tušit, odezva na sociálních sítích na sebe nenechala dlouho čekat.

„Pokud je někdo schopen utratit čtyřicet dolarů za klacky, měl by chodit víc ven. Opravdu. Je jimi pokrytá celá zem,“ píše například jeden uživatel Twitteru. Na stránce obchodu se poté objevilo množství kladných recenzí, které si z výrobku utahují.

„Vypadají tak půvabně, jak tam leží a dělají přesně to, co byste od svazku větví očekávali. Kvalitnější klacky jsem ještě neměl. Díky nim se do mého života znovu vrátila radost po období temna. Připomínají mi, že je stále mnoho dobrého na tomto světě. Velmi je doporučuji!“ stojí kupříkladu v jednom hodnocení.

Další domnělý kupec dodává: „Musím říct, že splnily všechny mé nejdivočejší představy, co se dřeva týče.“

Těžko říct, jestli prodejce zastrašila vlna posměšků, nebo se větvičky opravdu vykupovaly ve velkém; v nabídce už je nenajdete. Není ale třeba smutnit. Stačí vyjít do přírody a nasbírat si svou vlastní otep. Zadarmo.

Související články

Další články

Zavří­t reklamu