válkaČeskoslovenskoobjevy

„Myslel jsem si, že už nikdy neuvidím své děti.“ George Clooney promluvil o děsivé nehodě

„Myslel jsem si, že už nikdy neuvidím své děti.“ George Clooney promluvil o děsivé nehodě
Zdroj: Wikimedia Commons, Michael Vlasaty, CC BY 2.0

V roce 2018 utrpěl George Clooney při jízdě na skútru nehodu. Jak vypověděl v novém rozhovoru, myslel si, že je to poslední chvíle jeho života.

Simona Knotkova 18. listopadu 2020

Když v roce 2018 George Clooney natáčel v Sardinii Hlavu 22, televizní sérii na motivy stejnojmenného románu Josepha Hellera, utrpěl nehodu na skútru. Děsivě vypadající srážku způsobil protijedoucí řidič automobilu, který při odbočování nedal přednost v jízdě. Motocyklista jedoucí před Clooneym se vozu ještě stačil vyhnout, ale herec to už nestihl. Po střetu vyletěl do vzduchu a dopadl na silnici.

Thumbnail # Georgi Clooneymu přezdívali spolužáci Frankenstein. Holky se mu smály, že mu teče mlíko po bradě
Mohlo by Vás zajímat:

Georgi Clooneymu přezdívali spolužáci Frankenstein. Holky se mu smály, že mu teče mlíko po bradě

„To auto odbočovalo přímo přede mnou a já to do něho napálil. Udělal jsem otočku ve vzduchu, ale dopadl jsem na ruce a kolena. Když se vám tohle stane stokrát, jednou se vám možná podaří přistát na rukách a kolenou, ale většinou je po vás. Vyzuly se mi při tom boty. Když jsem dopadl na zem, myslel jsem si, že jsem si rozbil všechny zuby. Byly to ale jenom střepy z předního skla,“ vzpomíná Clooney na dva roky starou nehodu v nejnovějším vydání magazínu GQ.

I když nakonec vyvázl bez vážnějších poranění, bezprostředně po nárazu si myslel, že je to jeho poslední chvilka. Vzpomněl si při tom na svá dvojčata Alexandera a Ellu (3). „Děti měly tehdy rok, takže mě hned napadlo, že tohle je ta chvíle, že je už nikdy znovu neuvidím.“

Thumbnail # Potvrzeno vědou: Tohle je 10 nejkrásnějších mužských celebrit na světě
Mohlo by Vás zajímat:

Potvrzeno vědou: Tohle je 10 nejkrásnějších mužských celebrit na světě

Společně s ním byl na místě jeho kamarád a produkční kolega Grant Heslov. Herce zarazilo chování ostatních lidí, kteří se starali hlavně o to, aby si z nehody pořídili dobrý dokumentační materiál… „Byl jsem na zemi, strašně jsem křičel a Grant křičel na všechny ostatní, ať seženou sanitku. Pamatuju si, jak se lidi zastavovali uprostřed cesty, vystupovali z aut a všichni si to začali natáčet na mobily. Fakt legrační. Nejsem cynik a na všem v životě se snažím vidět to dobré. Nikdy ale nezapomenu na ten moment, kdy jsem si myslel, že jsou to moje poslední minuty života, a pro všechny okolo to bylo jenom pobavení.“

George Clooneyho budete moci již brzy, 23. prosince, vidět v novém snímku streamovací služby Netflix Půlnoční nebe.

Další články

Zavří­t reklamu