válkaČeskoslovenskoobjevy

Muž ze sebe udělal ženu. Dostal se do finále internetové miss

Muž ze sebe udělal ženu. Dostal se do finále internetové miss
Zdroj: odditycentral.com

Neškodný vtípek si připravil dvaadvacetiletý muž na pořadatele soutěže Virtuální miss Kazachstánu 2018. Jeho přestrojení na ženu odhaleno nebylo a dostalo ho až do finále.

Simona Knotkova 9. února 2018

Její jméno bylo Arina Alijeva, ve Virtuální miss Kazachstánu 2018 zastupovala město Šymkent a dostala se až do finále. Problémem bylo…, že nebyla žena.

Mladý model Eli Diaghilev si z pořadatelů soutěže krásy vystřelil a v převlečení za ženu útočil na první pozice. Na první pohled povedený vtip měl veřejnosti poslat ale závažnější sdělení.

Elimu se podařila dokonalá proměna v ženu

Elimu se podařila dokonalá proměna v ženu

„Dohadoval jsem se s kamarády o standardech krásy. Můj názor byl, že ženy byly dříve ceněny spíše na základě své osobitosti a charismatu, zatímco dnešní mladé ženy si myslí, že budou krásné, když následují populární trendy. Tvrdil jsem, že díky dostupné kosmetice nebo editovacím programům, jako je Photoshop, může být dneska krásnou ženou i muž. Protože se mnou nikdo nesouhlasil, rozhodl jsem se, že to také dokážu,“ říká Kazach, který se v modelingovém průmyslu pohybuje od svých sedmnácti let.

Do akce povolal kadeřníka a maskéra a na světě byla rázem pohledná Arina Alijeva, účastnice internetové soutěže krásy. O tom, že jeho vtip nikdo neprohlédl, svědčí skutečnost, že se dostal až do posledního kola klání. Krátce poté se doznal k podvodu a zveřejnil video, na kterém vše vysvětluje. Organizátoři ho ze soutěže kvůli porušení pravidel následně diskvalifikovali.

Mladý model to má v hlavě srovnané

Mladý model to má v hlavě srovnané

„Byl jsem překvapen a potěšen reakcemi lidí a skutečností, že spousta z nich mou akci podpořila. Nebylo mým záměrem druhé klamat, chtěl jsem jenom přilákat pozornost a druhým sdělit, že není důležité tolik lpět na standardech krásy. Je to hlavně přirozenost a osobitost každého člověka, na čem nejvíc záleží. Není to o tom, abychom následovali to, co nám někde ukazují a označují to jako módní a krásné, i když se to k nám třeba nehodí,“ nechal se Diaghilev slyšet v rozhovoru pro portál NUR Kazakhstan.

Co si o jeho nápadu myslíte vy? Poznali byste se, že půvabná brunetka je pod tunou líčidel muž?

Související články

Další články

Zavří­t reklamu