Američan narazil cestou domu na zajímavý úkaz.

Američan narazil cestou domu na zajímavý úkaz. | zdroj: express.co.uk


Muž zachytil UFO nad arizonskou pouští

TÉMATA: ufo | usa

user-avatar

Simona Knotková

28. 07. 2017 | 11:00

Američan publikoval na svém Facebooku sérii fotek s tajemnými světly na obloze. Podle odborníků se jedná o jasný případ UFO.

Mauricio Morales jel domů do Phoenixu, když pár mil za městem Parker spatřil velkou, do zelena zbarvenou padající hvězdu. Po několika dalších mílích se před ním objevilo malé oranžové světlo.

"Zprvu jsem si myslel, že meteor dopadl někam do okolí a způsobil požár, nebo že se jedná o vzdálené světlo radarové antény," popisuje muž na sociální síti.

Po dalších třech a půl mílích se ale objevilo světel víc. Nad horizontem na jihovýchodní straně se vznášelo celkem šest oranžovočervených světel. Některá z nich pohasínala a pak se zase rozsvěcovala, jiná jenom pomalu plula po obloze. Společně tvořila souběžný vzorec.

"V tu chvíli jsem si uvědomil, že ať už je to cokoliv, není to běžný jev. Vytáhl jsem ihned foťák a se stativem jsem to nafotil."

Po patnácti minutách tajemné objekty zmizely. Morales pořízené snímky publikoval na Facebooku, kde zaujaly množství ufologů. Podle jiných se ale mělo jednat pouze o světlice shozené z vojenského letounů či takzvaná "marfa světla" – odrazy v atmosféře od automobilových světel a ohňů. 

témata

user-avatar

Simona Knotková

28. 07. 2017 | 11:00

Zavří­t reklamu