Už to chcete se svým partnerem ukončit? (Ne)nechte se inspirovat tímto mužem!

Už to chcete se svým partnerem ukončit? (Ne)nechte se inspirovat tímto mužem! | zdroj: odditycentral.com


Muž už nechtěl žít se svou manželkou. Raději se nechal zavřít do vězení

TÉMATA: vztahy | muži a ženy | manželství

user-avatar

Simona Knotková

14. 09. 2016 | 09:00

Bizarní případ řeší policie z amerického Kansasu. Zatkla sedmdesátiletého muže, který vykradl banku. Kuriozitou ovšem je, že si na strážníky nejenom počkal, ale později se jim také přiznal, že raději bude za mřížemi než doma se svou manželkou.

Lawrence John Ripple přišel k bankovní přepážce a jejímu pracovníkovi podal lístek se vzkazem: "Mám zbraň, dejte mi peníze." Odevzdáno mu bylo více jak sedmdesát dva tisíc korun. Ripple z místa činu ale neutekl a pohodlně se usadil v hale. Ochrance po příchodu dokonce sdělil, že přesně na ni čeká.

Po zatčení se od něj policie dozvěděla, že se pohádal s manželkou. Řekl, že bude raději zavřený v base, než aby s ní nadále žil. Pro zdárný výsledek svých záměrů si ani nenechal přivolat právníka. Konkrétnější detaily ohledně sporu obou manželů nejsou známy, a můžeme tak pouze hádat, co přesně donutilo Američana uchýlit se k tak zoufalému východisku.

Lawrence John Ripple s manželkou

Zajímavostí je, že muž má se svou ženou profilovou fotku na Facebooku. Oba se na ní usmívají a nezdá se, že by mezi nimi bylo napětí.

user-avatar

Simona Knotková

14. 09. 2016 | 09:00

Zavří­t reklamu