válkaČeskoslovenskoobjevy

Muž si injekcí vpravil do těla své sperma, aby se zbavil bolesti zad

Muž si injekcí vpravil do těla své sperma, aby se zbavil bolesti zad
Zdroj: sciencealert.com

K opravdu neuvěřitelné léčbě přistoupil třiatřicetiletý Ir, kterého léta trápily bolesti kříže. Aby se jich zbavil, nabral do injekční stříkačky své vlastní sperma a vpravil si je do žíly na pravém předloktí. To rozhodně nebyl dobrý nápad.

Tomáš Chalupa 6. února 2019

Muž zanedlouho přišel do dublinské nemocnice. Ne ale kvůli zádům, které ho bolet nepřestaly. Měl zarudlou a hodně napuchlou pravou ruku. Zjevně byla zasažena těžkou infekcí. Teprve tam muž lékařům prozradil, to jak šílené samoléčby se doma pustil.

Problém byl ten, že sperma si muž do těla nevpravil jen jednou, ale činil tak opakovaně. Navíc po čase, když léčba nezabírala, zdvojnásobil dávky. Tím si přivodil těžký zánět, který se objevil i na rentgenovém snímku ruky.

Vědci hledali vysvětlení v literatuře, ale nenašli prakticky vůbec nic. Nikdo s podobnou věcí nikdy neexperimentoval, našly se pouze pokusy z roku 1945, kdy bylo semeno vpichováno pokusným myším. Jinak v celé lékařské literatuře není popsán žádný podobný případ, kdy by bylo semeno vpraveno injekčně do krevního oběhu člověka.

Jak to dopadlo s oním nešťastným Irem, není bohužel známo. Byly mu předepsány protizánětlivé léky, ale na kontrolu už se nedostavil. Doufejme, že je mu už lépe.

Související články

Další články

Zavří­t reklamu