válkaČeskoslovenskoobjevy

Muž sekl s prací, vzal piano i psa a cestuje po světě, aby hrál lidem!

Muž sekl s prací, vzal piano i psa a cestuje po světě, aby hrál lidem!
Zdroj: Instagram.com
+ 5 fotek+ 6 fotek

Jestli jste si mysleli, že vláčet se po světě s těžkým batohem je pořádný opruz, zkuste cestovat s pianem! Přesně to totiž už pět let dělá Dotan Negrin. Ten skončil se svou prací, z úspor koupil náklaďák, vzal piano a psa Branda a rozhodl se dělit o svou lásku k hudbě s lidmi po celém světě!

Crazy Eyes 4. října 2015

Za uplynulých pět let už Dotan navštívil 300 měst v 21 zemích světa. O svou hudební vášeň se dělil s lidmi ve Spojených státech, Mexiku, Kanadě i Evropě. A zdaleka nekončí!

Celý příběh začal v roce 2010 v New Yorku. Jednoho dne se Negrin prostě rozhodl dát výpověď v práci, která ho nenaplňovala, a začít úplně nový život. Na Ebay si pořídil dodávku a mohl se vydat na cestu. „Doslova jsem pospojoval všechno, co v životě miluju – cestování, hudbu, předvádění se a poznávání nových lidí,“ vypráví. „Nechápejte mě ale špatně, možná to zní jako jednoduchý život, ovšem opravdu není! Cestovat s pianem je vážně, vážně těžké. Jednou mi spadlo na ruku a zlomilo dva prsty,“ dodává.

Po vysoké stále pracoval, přecházel plynule z jednoho zaměstnání do druhého a až teď si plní své sny. Mezi ty patřilo například zahrát si u Grand Canyonu nebo Eiffelovy věže. Ty už si splnil a každý den se vydává vstříc dalším výzvám.

Pokud nebudete mít to štěstí a nepodaří se vám Dotana potkat osobně, můžete jeho dobrodružství sledovat díky webovým stránkám pianoaroundtheworld.com.

Další články

Zavří­t reklamu