válkaČeskoslovenskoobjevy

Muž se před šílenou žárlivou přítelkyní musel schovat ve svém autě. Neměl kam jít, tak tam začal bydlet

Muž se před šílenou žárlivou přítelkyní musel schovat ve svém autě. Neměl kam jít, tak tam začal bydlet
Zdroj: survivopedia.com

Zpočátku to byla love story jako z hollywoodského dojáku: skoro 60letý "Romeo" ze Spojených států se na internetu seznámil s "Julií" ze Spojeného království (skutečná jména obou aktérů zůstala utajena, a proto v článku použijeme tuto shakespearovskou berličku). Spojila je láska k online pokeru a rozdělila je rozdílná představa o vzájemných hranicích v rámci vztahu.

Marta Šindlauerová 24. dubna 2020

Nejprve si spolu páreček nezávazně chatoval, probíhalo ono opatrné období vzájemného oťukávání. Nevinné přátelství brzy přerostlo v románek. Všechno se zdálo být fajn až do té doby, než Julie pohrozila tím, že pošle Romeovy hanbaté fotky jeho šéfovi v práci, jestliže za ní nepřijede do Anglie na návštěvu. Romeovi se zdál takový způsob pozvání poněkud netradiční, ale zaslepen láskou si zrůdnost takovéhoto výroku neuvědomil. Až později si připustil, že to byly první známky tyranie, která se skrývala za něžným vzezřením Britky a její anglickou odměřeností.

Nicméně americký Romeo tedy přijel a v Anglii se usadil. Žili si docela spokojeně až do chvíle, než si muž začal všímat podivného chování své partnerky. Pořád mu kontrolovala telefon, vyzvídala, kde byl a s kým mluvil, strkala nos do všeho, čeho jen mohla. Donutila svého miláčka nainstalovat si do telefonu lokalizační aplikaci, aby vždycky měla přehled o tom, kde se pohybuje. Žena trvala i na tom, že jí má partner ukázat účtenky a stav svého bankovního konta, aby si byla jistá, že neutrácí za serepetičky pro potenciální milenky. Romeovi začalo peklo na zemi. Jednoho dne pak započala Julie nebezpečnou formu fyzického kontaktu, kdy muže začala bít a kousat. Romeo kvůli tomu od své družky několikrát odešel, ale ona se vždy vroucně omlouvala, prosila o odpuštění a slibovala, že už to nikdy neudělá, že se jí a jejím vnoučatům po něm stýská a tak dále a tak dále. Muži se jí vždy zželelo, a proto se do tyranské domácnosti několikrát vrátil. Jenže co se nestalo – všechno nabralo ještě dramatičtější obrátky.

Julie začala Romea kontrolovat i v jeho práci a slídila, jestli skutečně tráví svůj čas na pracovišti. Častokrát předstírala, že šla ven, ale ve skutečnosti se ukryla doma a pozorovala svého přítele, jestli za jejími zády nedělá něco nekalého. Když ji při tom Romeo nachytal, vždy se na něco vymluvila. Například že nešla do práce, protože jí nebylo dobře, a tak zůstala doma a Romeovi o tom zapomněla říct. Když ji pak jednou objevil v přístěnku pod schody, dušovala se, že tam usnula. Romeovi po těchto incidentech už definitivně došla trpělivost, sbalil si svých několik osobních věcí, a protože neměl kam jít, nastěhoval se do svého vozu.

Sice nemáme informace o tom, jak se mu ve voze žije a zda tam ještě vůbec přebývá, zato však víme, že u nás by se toto v žádném případě nemohlo stát. Spaní v autě je v České republice zakázáno a chudák Romeo by se se svou duševní újmou musel odstěhovat nejspíš pod most.

Další články

Zavří­t reklamu