Je to jako příběh z hollywoodského filmu, ale skutečně se to stalo.

Je to jako příběh z hollywoodského filmu, ale skutečně se to stalo. | zdroj: likazing.com


Muž se po 60 letech ozval ženě kódovaným vzkazem. Skončilo to svatbou!

TÉMATA: vztahy | láska | příběhy napsané životem | válka

user-avatar

Simona Knotková

5. 03. 2016 | 11:00

Cynthia Riggs z amerického Massachusetts se už deset let věnuje psaní mysteriózních příběhů. Ten, který se stal jí, by ale předčil červenou knihovnu i toho největšího fantastu.

Jednaosmdesátiletá žena žila až donedávna vcelku poklidným životem. S manželem byla nějakou dobu rozvedená, děti vyletěly z rodinného hnízda taky už dávno a ona svůj volný čas trávila psaním knížek. Ve svém věku už neočekávala, že by se jí mohlo přihodit něco, co by kompletně změnilo její život. Třeba nová láska. Osud je ale mnohdy nevyzpytatelný.

Cynthia objevila ve schránce tento šifrovaný vzkaz.

Jednoho dne dostala dopis s tajemnou šifrou. Mohlo by se zdát, že si z ní, coby autorky mysteriózních příběhu, někdo dělal legraci. Záhadná písmena Cynthii ale oživila paměť a ona si vzpomněla na muže, kterého potkala před 60 lety během zaměstnání u námořnictva.

Dvojice na archivních snímcích. Cynthia k muži nikdy neprojevovala jiné city než přátelské, a tak se ani o nic nepokusil.

Jeho jméno bylo Howard Attebery, a třebaže u nich tehdy k ničemu nedošlo, pojilo je silné přátelství. Společně také používali vlastní kódovanou abecedu, kdy kupříkladu A se psalo jako B, B jako C a tak dále.

Oba měli jiné životní partnery, ale když jejich manželství krachla, konečně to zkusili spolu.

Také Howard se později oženil a rozvedl se a na sklonku svého života se rozhodl u Cynthie přece jenom zkusit štěstí. V devadesáti letech jí poslal vzkaz, v němž po rozkódování stálo: "Nikdy jsem tě nepřestal milovat." Dvojice se později sešla v Kalifornii a hned hodinu po společném přivítání muž Cynthii požádal o ruku. Dnes jsou z nich manželé.

Štastná Cynthia a Howard na svatbě.

Pravá láska zkrátka dokáže přemoci všechny útrapy. A jak se můžeme poučit, nikdy není pozdě.

user-avatar

Simona Knotková

5. 03. 2016 | 11:00

Zavří­t reklamu