válkaČeskoslovenskoobjevy

Muž se oženil s matkou své ex-manželky. Lásce nebrání ani třiadvacetiletý věkový rozdíl

Muž se oženil s matkou své ex-manželky. Lásce nebrání ani třiadvacetiletý věkový rozdíl
Zdroj: odditycentral.com
+ 2 fotky+ 3 fotky

Pětasedmdesátiletá žena má za manžela o 23 let mladšího muže, který byl původně chotěm její dcery. Ruská média baví příběh bizarního milostného trojúhelníku.

Simona Knotkova 5. srpna 2020

Elena Podgornaja (56) z Petrohradu se s Vjačeslavem Žukovským (52) seznámila přes inzerát během jeho výkonu trestu. Muž se za mříže dostal kvůli vraždě šéfa, se kterým měl finanční neshody. S Elenou si ihned padl do noty a v roce 2007 se s ní přímo ve vězení oženil. Jejich manželství ovšem nemělo dlouhé trvání a krátce po mužově propuštění v roce 2010 skončilo. Na vině byla prý nevěra Eleny.

Právě tehdy přišla na scénu Elenina matka Galina (75), které se zetě vykopnutého z domu zželelo a vzala ho k sobě. Brzy mezi nimi přeskočila jiskra a ještě téhož roku stanuli před oltářem. Tím ale problémy neskončily. Galina tvrdí, že se Elena nyní pokouší svého bývalého manžela získat zpět, protože se jí od té doby nepodařilo najít nikoho nového. Dokonce prý posílá svou třicetiletou dceru, kterou má s jiným mužem, aby Vjačeslava svedla, a zničila tak pevný vztah, který má se starší ženou.

„Moje dcera nejspíš žárlí, že nejsem sama. Mám někoho, s kým si můžu povídat, zatímco ona nemá nikoho. On se k ní už ale nikdy nevrátí. Byla mu příliš moc nevěrná,“ sdělila Galina ruským novinářům, které jejich netradiční milostný trojúhelník poprvé zaujal před několika lety, kdy hlavní aktéři navštívili ruskou obdobu pořadu Nic než pravda.

Podobně mluví také její manžel / bývalý zeť. „Víte, co se mi na Galině líbí? Jsem si jistý, že mě nikdy nepodvede. Už mám plné zuby podvádění,“ nechal se Vjačeslav slyšet.

Dvojice si před dvěma lety chtěla pořídit společné dítě, které jim za milion rublů měla odnosit náhradní matka. Údajně se ale stali oběťmi podvodu, protože narozené dítě podle DNA testů nebylo jejich.

Za chováním dcery, která se bývalého manžela snaží od své matky odloudit, stojí podle Galiny také peníze. Po její smrti má totiž její dům připadnout Vjačeslavovi, což se zbytku rodiny pochopitelně nelíbí.

Další články

Zavří­t reklamu