válkaČeskoslovenskoobjevy

Muž přestal chodit do práce. Tvrdí, že je reinkarnací hinduistického boha

Muž přestal chodit do práce. Tvrdí, že je reinkarnací hinduistického boha
Zdroj: odditycentral.com

Inženýr z indického Gudžarátu je prý desátým převtělením hinduistického boha Višnu. Božskou sílu v sobě objevil před devatenácti lety.

Simona Knotkova 30. května 2018

„Jsem Kalki, desátá reinkarnace boha Višnu. Vstupováním do páté dimenze činím doma pokání, kterým chci změnit globální vědomí. Tuto práci nemohu provádět ve své kanceláři. Z toho důvodu tam ani nemohu být fyzicky přítomen.“

Vsadíme se, že vynalézavější zdůvodnění absence v práci jste ještě neviděli. Jeho autor Rameščandra Fejfar ovšem trvá na své věrohodnosti.

První příznaky božství ve svém těle prý začal pozorovat už v srpnu 1999. Najednou cítil, jak se jeho tělo odděluje od duše a naplňuje ho božské štěstí. Podivný jev si zprvu nedokázal vysvětlit. Manželku mu ale přečetla denní horoskop, podle kterého se měl stát vůdcem s vysokou inteligencí. K dalšímu setkání s bohem došlo v roce 2010.

„6. března 2010 jsem byl v práci, když jsem náhle pocítil příval síly od Višnu. Spojil jsem se s bohem a následoval jeho příkazy. Moje duše se spojila s vyšší duší,“ vypráví muž.

Teprve v loňském roce se rozhodl, že svou božskou podstatu už nebude nadále skrývat. Nejprve přestal pravidelně chodit do práce ve vládním úřadě. Ve svém zaměstnání se totiž nemohl soustředit na božské činnosti, kterým se věnoval doma. Když za osm měsíců přišel do své kanceláře jenom šestnáctkrát, rozzlobený zaměstnavatel mu napsal dopis, ve kterém si stěžoval na jeho pracovní morálku. Poté co Fejfar poslal nadřízenému své zdůvodnění, na řadu přišel také „coming out“ pro širou veřejnost.

„I když tomu nevěříte, opravdu jsem desátou reinkarnací Višnu. Všichni se mi smějete, protože nedokážete ve mně vidět boha. V nadcházejících dnech vám to ale dokážu,“ sdělil muž do médií. Své božství prý dokázal už v minulosti, když ukončil sucha, která v Indii panovala.

Technicky je stále zaměstnancem vládní služby, ale dle jeho slov mu nebude vadit, když dostane padáka. „Pokud si to bohyně Džagdamba bude přát, klidně mohu odejít do předčasného důchodu. Zaměstnání pro mě není důležité, úloha, která mi byla přidělena, však ano,“ uzavírá Fejfar.

Další články

Zavří­t reklamu