válkaČeskoslovenskoobjevy

Muž předstíral, že má covid. Chtěl utéct s milenkou

„Mám pozitivní test na koronavirus. Už nechci dál žít.“ Taková šokující slova si vyslechla žena z Nové Bombaje, které zavolal její osmadvacetiletý manžel Manish Mishra. Po posledním hovoru si muž vypnul telefon a nebylo možné se s ním spojit. Bezradná rodina kontaktovala policii, která spustila rozsáhlé pátrání. A odhalila, že věci jsou tak trochu jiné, než se zprvu zdály…

Thumbnail # Muž si to rozmyslel se sňatkem. Raději předstíral svůj únos
Mohlo by Vás zajímat:

Muž si to rozmyslel se sňatkem. Raději předstíral svůj únos

Podivnou okolností bylo už to, že žádná z nejbližších laboratoří testujících na koronavirus neměla Manishe ve svých statistikách. Pro příbuzné bylo také novinkou, že muž je už nějakou dobu bez práce. V logistické společnosti dostal vyhazov kvůli údajným podvodným praktikám. Největší ranou pro ženu bylo poté zjištění, že její manžel má už delší čas milenku, jak se nechali slyšet jeho kamarádi.

„Už několik let udržoval milostný poměr s jinou ženou a chtěl se zbavit své manželky a dcery. Proto naplánoval svou nemoc a sebevraždu,“ řekl Sanjeev Dumal, vrchní inspektor policie v oblasti Vashi.

Vyšetřovatelé se vydali na poslední známé místo, na kterém se Mishra pohyboval. Našli tam jeho motorku s klíčem, pracovní batoh a helmu. S pomocí místních rybářů prohledali potok, ale žádné tělo nenašli. Podle posledního hovoru byla jeho poloha lokalizovaná v Airoli. „Prohledali jsme všechny záznamy z bezpečnostních kamer a našli jsme ho, jak nastupuje do auta,“ pokračuje Dumal.

Pátrací tým postupoval dal, až se dostal do Indaur ve státě Madhjapradéš. Zde Manish spokojeně pobýval po boku své milenky a doufal, že jeho rodina si myslí, že je mrtvý. Konec jeho téměř dokonalého podvodu předznamenal příchod policie. Ta ho později nabrala s sebou a vrátila zpátky rodině v Nové Bombaji.

Jaká konverzace následně probíhala mezi oběma manželi, se můžeme jen domnívat. Na celém příběhu je aspoň pozitivní to, že Ind nemá koronavirus.

Další články

Zavří­t reklamu