válkaČeskoslovenskoobjevy

Muž popírá přírodní zákony. Ve 32 letech vypadá jako puberťák

Muž popírá přírodní zákony. Ve 32 letech vypadá jako puberťák
Zdroj: instagram.com/denvashurin125
+ 1 fotka+ 2 fotky

I když je Rus Denis Vašurin už několik let dospělý, jeho skutečný věk mu nikdo nevěří. I ve svých 32 letech totiž stále připomíná školou povinného chlapce.

Simona Knotkova 23. září 2020

Nikdo mu to nechce věřit, ale Denis Vašurin se skutečně narodil v roce 1987. Zprvu nic nenasvědčovalo tomu, že by se měl od svých vrstevníků nějak lišit. Roky ale ubíhaly, minulo dětství i rané mladí, a Vašurinův vzhled byl pořád stejný. „Když jsem si uvědomil, že se už fyzicky neměním, první mě to vcelku znepokojilo. Přemýšlel jsem, jak to se mnou bude, jak bude můj život pokračovat, jestli to pro mě nebude těžké,“ vypraví.

Thumbnail # Pětadvacetiletý muž je uvězněn v těle dvanáctiletého chlapce. Denně si prochází peklem
Mohlo by Vás zajímat:

Pětadvacetiletý muž je uvězněn v těle dvanáctiletého chlapce. Denně si prochází peklem

Proč muž i ve svých třiceti připomíná pubertálního školáka? To nikdo neví. Není známo, že by Vašurin trpěl nějakou nemocí. V jeho případě je to zkrátka asi jen kombinace malého vzrůstu a mladistvého vzezření. Zatímco školní léta přetrpěl bez posměšků, nyní se setkává s nepříjemnými situacemi, když mu například policisté nechtějí věřit, že je majitelem řidičského průkazu. Neustále také musí reagovat na všetečné dotazy ohledně svého věku, a to nejenom ze strany cizích lidí.

„Proč musím pořád někomu něco vysvětlovat? I lidé, kteří mě znají, se mě občas ptají, jestli se mladě taky cítím. Moje tělo ale stárne stejně, jako je tomu u mých vrstevníků. Co se týče mé povahy, kamarádi i přítelkyně mě nazývají dědkem. Jsem nudný, tvrdohlavý a letargický, jako medvěd během zimního spánku,“ úsměvně se popisuje.

Mladý vzhled a s ním spojené obtíže je taky důvod, proč se nikdy nepřestěhoval do města a raději zůstal v malé vesnici v Krasnojarském kraji, kde ho už lidé dobře znají a nevzbuzuje tolik pozornosti. Zde se ve volném čase věnuje rybaření, lovu a také své přítelkyni, se kterou je už čtvrtým rokem.

Jeho příběh se dostal do popředí ruských sociálních sítí poté, co byl na YouTube odvysílán rozhovor s ním. Všem, kteří mají tendenci jeho vzhled nemístně komentovat, zaslal vzkaz: „Nežijete můj život. Nevíte, jaké to je žít uvnitř mého těla, v mé situaci, nevíte, jaký člověk by se z vás stal. Proto nesuďte.“

Další články

Zavří­t reklamu