válkaČeskoslovenskoobjevy

Muž pobavil internet. Podepisuje se totiž malůvkou kočky

Muž pobavil internet. Podepisuje se totiž malůvkou kočky
Zdroj: odditycentral.com

Podpis jednatřicetiletého Juana Carlose Varillase Bazána se stal virálem na sociálních sítích. Namísto klasické čmáranice se muž totiž podepisuje kresbou malé kočičky.

Redakce Extrastory.cz 9. srpna 2018

Celá „kauza“ odstartovala 18. července, kdy byl Bazán společně s dalšími pěti muži zatčen za nelegální držení zbraní. Po odvezení na policejní stanici mu bylo strážníky nařízeno, aby se podepsal. Namísto podpisu se na příslušných dokumentech ale objevila malba kočičky.

Policisté si nejdříve mysleli, že si z nich zadržený muž utahuje. Když však zkontrolovali občanský průkaz, došlo jim, že je to jeho skutečný podpis. Tento objev je natolik pobavil, že se s ním hned museli podělit i s ostatními na Facebooku. Poté už bylo jen otázkou krátkého času, než se nakreslená kočička stala virálem a rozšířila se i do dalších sociálních sítí.

Množství uživatelů bylo názoru, že Peruánec jednoduše neumí psát, a vypomáhá si proto malůvkou. Jak se ale médiím později svěřil sám Bazán, za jeho netradičním podpisem ve skutečnosti stojí dojemný příběh.

Původní příspěvek z Facebooku

Původní příspěvek z Facebooku

Když mu bylo šestnáct let, staral se prý o kotě, ke kterému měl velmi blízký vztah. Když mazlíček zemřel, muž se rozhodl, že mu bude vzdávat hold netradičním způsobem. O rok později si vyřizoval první občanku, na kterou se podepsal právě malůvkou svého oblíbeného zvířátka. Tento zvyk ho neopustil ani v pozdějších letech, i když mu na úřadech po celou dobu radili, aby od něho upustil a začal se podepisovat klasickým způsobem. V budoucnu by se podle nich mohl dostat do problémů. Muž přiznává, že ho podpis s kočkou opravdu nejednou dostal do potíží. Nyní se ale hlavně stal zdrojem pobavení na internetu.

Jak už můžete tušit, Bazán nastalou situaci nemíní nechat jen tak. V plánu má zažalovat policejní stanici v Huarmey, která na sociální síti bez jeho povolení zveřejnila citlivé údaje. Stejně tak hodlá policisty zažalovat za to, že ho bezdůvodně zatkli a odvezli na stanici. Podle svých slov pětici mužů pouze vezl v autě a s nelegálním držením zbraní neměl nic společného.

Další články

Zavří­t reklamu