válkaČeskoslovenskoobjevy

Muž pil měsíc každý den 10 plechovek Coca-Coly. Neuhádnete, kolik přibral!

Muž pil měsíc každý den 10 plechovek Coca-Coly. Neuhádnete, kolik přibral!
Zdroj: 10cokesaday.com
+ 1 fotka+ 2 fotky

Jedni ji milují, druzí zatracují. Nelze jí ale upřít, že se po celém světě těší velké oblibě, přestože se o jejích negativních a zdraví škodlivých účincích dobře ví. Ano, řeč je o Coca-Cole. Hnědou perlivou vodou, obsahující kila a kila cukru, se někteří vesele prolévají přesto, jak je nezdravá a dá se použít místo čističe na WC, kdy dostane z keramické mísy i opravdu usazenou špínu. Což o ní mnohé vypovídá... Padesátiletý George Prior se rozhodl všem názorně ukázat, co s jejich tělem tenhle sladký nápoj provádí. Denně po celý měsíc pil deset plechovek Coca-Coly!

Crazy Eyes 23. ledna 2016

Před experimentem byl George ve výborné formě, jeho postavu mu mohli závidět i mnohem mladší muži. Za pouhých třicet dní se z něj ale stal oplácaný pantáta. A to vše jen kvůli kole. “Nabírání na váze bylo nejviditelnějším jevem, za měsíc jsem přibral přes deset kilo. Také můj krevní tlak výrazně narostl. Navíc jsem na sobě začal pozorovat vznik závislosti na tomhle slazeném nápoji,” popisuje George. A tím proměna nekončila, také mu totiž začaly ve velkém padat vlasy!

Poté, co svůj pokus ukončil, shodil přes dvě kila za čtyři dny, aniž by dělal cokoliv dalšího. “Už bych to znovu neopakoval, byla to opravdová zátěž pro mé tělo. Chtěl jsem ale ukázat lidem, kteří trpí různými nemocemi, jako je například diabetes, že by někdy prostě jen stačilo omezit přísun cukru,” říká.

Jak jste na tom vy? Zatracujete tenhle kultovní nápoj, nebo na něj nedáte dopustit? A nepřesvědčil vás George, abyste přísun koly zkusili alespoň omezit? Rozhodně tím uděláte velkou službu svému zdraví.

Další články

Zavří­t reklamu