Jaké to je být upírem? Muž vysvětluje, že má živé tělo, ale mrtvou duši. Česnek ani sluneční paprsky na něj ale naštěstí nepůsobí.

Jaké to je být upírem? Muž vysvětluje, že má živé tělo, ale mrtvou duši. Česnek ani sluneční paprsky na něj ale naštěstí nepůsobí. | zdroj: odditycentral.com


Muž pije krev a spí v rakvi. Tvrdí, že je upír

TÉMATA: upíři | bizarnosti

user-avatar

Simona Knotková

16. 08. 2016 | 14:00

Věříte na upíry? Podle Brita Darknesse Vlada Tepese mezi námi opravdu žijí. Jedním z nich prý je dokonce on sám!

Vlado se podle svých slov stal upírem, když mu bylo dvanáct let. "Venčil jsem v lese psa, když jsem zahlédl skupinu dívek, které byly převlečené jako zombie. Polekal jsem se a utekl domů. Pak se ve mně ale probudila zvědavost. Jednoho dnes jsem na ně opět narazil. Vzali mě na svůj slet čarodějnic a od té doby jsem upírem."

Doma Tepes spí v rakvi a kromě prasečí a kravské krve pije i lidskou nahrážku. Dnes pětadvacetiletý muž o svém upířím původu ale ještě donedávna mlčel a na veřejnosti ho odhalil teprve před dvěma roky. Sám má za sebou ostatně nejeden negativní zážitek.

Rakev byla Vladovi stlučena na míru.

"Šel jsem do hospody se dvěma kamarády, když ke mně přišel nějaký kluk a začal se mě vyptávat, jestli mě jako dítě zneužívali. Cítil jsem se tak zostuzený a ztrapněný, že mi někdo kvůli mému životnímu stylu pokládá takové osobní otázky. Každý má své vlastní přesvědčení a nemyslím si, že bych měl být postihován za to své. Lidi musí přijmout skutečnost, že to, co připadá normální jim, není normální pro nás, a naopak. Možná jsem upír, ale chci, aby se se mnou jednalo jako s ostatními."

I přes komplikace plynoucí z upířího života je ale Vlado spokojený a za nic by jej neměnil.

user-avatar

Simona Knotková

16. 08. 2016 | 14:00

Zavří­t reklamu