válkaČeskoslovenskoobjevy

Muž našel v lese podivné místo plné letáků se ztracenými osobami

Na YouTube se objevila znepokojující videa natočená v newyorském Berkeley Jackson County Park. Muž zde našel stromy oblepené letáky se ztracenými osobami.

Simona Knotkova 19. října 2016

James Rankin našel podivné místo, když se procházel lesem. Rozhodl se, že ho zdokumentuje pomocí svého mobilu a video následně publikuje na Facebook i pro případ, že by se mu něco stalo.

Letáků našel na stromech celkem dvacet pět. Byly na nich jak osoby už šťastně nalezené, tak ty, po kterých se pátralo desetiletí, či byly nalezeny mrtvé. Dvojice zveřejněných videí rozpoutala na internetu diskuze.

Někteří z uživatelů navrhovali, že by se mohlo jednat o promo video k novému filmu Blair Witch, podle jiných to byl všechno jenom amatérský film. Zazněla i teorie, že se jedná o jakousi skládku mrtvých těl sériového vraha.

Rankin po příchodu domů nicméně ihned kontaktoval policii. Ta se mu o dva dny později ozvala s vysvětlením, že celou scénu vytvořil pro nadcházející Halloween majitel nedaleké nemovitosti. Muž se však s takovým závěrem nehodlá smířit.

„Pokud se jedná o dekoraci na halloweenskou párty, proč tam ty letáčky visí už týdny až měsíce? Šlo totiž velmi jasně poznat, že tam byly už nějakou dobu a nikdo je tam nenainstaloval před nedávnem. Přijde mi, že jenom využívají roční dobu jako výmluvu. Taky nechápu, co to asi musí být za člověka, když mu přijde v pořádku použít skutečné ztracené osoby jako dekoraci.“

Co si o tom myslíte vy?

Další články

Zavří­t reklamu