Nejlepší příběhy píše sám život

Nejlepší příběhy píše sám život | zdroj: earthables.com


Muž našel svou přítelkyni na internetu. Až po roce chození zjistil, že je to jeho bývalá láska ze školky

TÉMATA: vztahy | příběhy | láska

user-avatar

Simona Knotková

20. 06. 2017 | 08:05

Když se Justin Pounders a Amy Giberson před třemi lety seznámili, přišlo jim, jako by se znali odjakživa. Po roce vztahu zjistili, že to tak vlastně doopravdy je.

"Neumím to vysvětlit, ale věděl jsem, že tu dívku musím poznat," vzpomíná třiatřicetiletý Justin. Amy poznal na online seznamce a po prvotních zprávách a telefonátech si dvojice naplánovala schůzku. Už během prvního setkání oba cítili, že k sobě mají velmi blízko.

"Když jsem ho poprvé uviděla, přišlo mi, jako bych zírala na muže, kterého si jednou vezmu," vypráví stejně stará Amy.

Po prvním rande se začali vídat každý den a nakonec se z nich stal regulérní pár. Chodili spolu už rok, když si muž jednoho dne vzpomněl na svou starou lásku ze školky. Jmenovala se stejně jako jeho aktuální přítelkyně.

"Byla to tichá, nesmělá romance. Měli se rádi zdálky, byla to mladá láska," vzpomíná na dvojici po letech učitelka.

"Byli jsme v autě, když Justin prohodil, že miluje mé jméno, protože Amy byla i jeho láska ze školky. Z legrace jsem mu řekla: 'Já to ale nejsem, tak už o ní nechci slyšet.'"

Později oba přišli na to, že ve skutečnosti navštěvovali stejnou školku. Posledním dílkem do skládačky byla školní fotka, na které pozdější partneři sedí vedle sebe.

"Když jsme tu fotku uviděla, začala jsem brečet, byla jsem tak nadšená. To já byla ta Amy, kterou měl před několika lety rád! Musel to být osud. Někdo nebo něco rozhodlo, že jsme se dali po takové době opět dohromady."

Jejich příběh snad ani nemohl skončit jinak

Na konci loňského roku dvojice zpečetila svůj vztah sňatkem. Život má pro nás někdy nachystaná pořádná překvapení.

user-avatar

Simona Knotková

20. 06. 2017 | 08:05

Zavří­t reklamu