válkaČeskoslovenskoobjevy

Sexuální hračku museli vytahovat lékaři z muže speciálním nástrojem

Sexuální hračku museli vytahovat lékaři z muže speciálním nástrojem
Zdroj: allthatsinteresting.com

Do nemocnice v Miláně přišel jedenatřicetiletý muž, který prohlásil, že při sexuálních hrátkách používal s partnerem obří šedesáticentimetrový vibrátor, který nyní nemůže vytáhnout ze své zadnice. Lékaři udělali rentgen a zjistili, že muž má skutečně v útrobách šedesáticentimetrový předmět.

Tomáš Chalupa 12. října 2018

Muž šokovaným lékařům řekl, že šedesáticentimetrovou hračku má v sobě už 24 hodin, a jelikož se mu ji nepodařilo vytáhnout ani se jí jinak zbavit, musel s tímto problémem do nemocnice. Černý gumový vibrátor ovšem lékaři nebyli schopni vytáhnout žádnou z běžných metod, což bylo způsobeno především rozměry předmětu. Selhalo i speciální očko používané při polypektomii, tedy odstraňování polypů ze střev. I tato metoda se ukázala jako neefektivní.

Lékaři, pokud nechtěli muže operovat, museli přijít s jiným řešením. Nakonec doslova vynalezli a sestrojili speciální nástroj, který vzdáleně připomínal laso. Tím se jim na několik pokusů podařilo zachytit za konec vibrátoru a pak už bylo jen otázkou času a zručnosti, než se jim černého obra podařilo vytáhnout. Celý proces popsal vedoucí lékař dr. Lorenzo Dioscoridi dokonce do odborného lékařského magazínu, protože podobný problém nebyl doposud nikde v odborné literatuře popsán.

Podle něj podomácku sestrojený nástroj vykazuje mnohem lepší charakteristiky a použitelnost než právě běžně používané polypektomické oko. Milánští lékaři tak vlastně přispěli k rozvoji lékařské vědy a techniky, Muž byl propuštěn z nemocnice ještě ten den a netrpěl žádnými komplikacemi nebo bolestmi.

Podobný případ byl nedávno popsán také ve Velké Británii, kde se do nemocnice v severním Lincolnshiru dostavil opilý muž, který sám sebe uspokojoval vibrátorem o délce neuvěřitelných 77 centimetrů. Kvůli silné opilosti ovšem podle lékařské zprávy nad hračkou ztratil kontrolu a ta mu beznadějně uvízla v anusu. Navíc si takto muž protrhl střevní stěnu. I zde dopadl zákrok lékařů dobře, ovšem nejsou o něm známy žádné další podrobnosti.

Další články

Zavří­t reklamu