Adrian Pearce nebude patřit k vánočním nedočkavcům.

Adrian Pearce nebude patřit k vánočním nedočkavcům. | zdroj: odditycentral.com


Muž má doma už 47 let nerozbalený dárek. Dala mu ho bývalá přítelkyně

TÉMATA: kanada | vánoce

user-avatar

Simona Knotková

3. 01. 2018 | 18:00

Jak dlouho byste dokázali mít doma nerozbalený dárek? Kanaďan Adrian Pearce to zvládá už 47 let. Dárek mu totiž dala žena, která se s ním hned vzápětí rozešla.

Dnes čtyřiašedesátiletý muž z Edmontonu zažil před 47 lety svůj první vážný vztah. Tehdy mu bylo sedmnáct a byl studentem střední školy na předměstí Toronta. Jeho dívka Vicki si tehdy nenašla zrovna nejlepší způsob, jak vztah s ním ukončit. Kopačky mu totiž dala před Vánocemi, hned po předání balíčku s vánočním dárkem.

"Měl jsem pak dlouhou cestu domů a to poslední, na co jsem myslel, bylo rozbalování dárku. Byl jsem naštvaný a rozzlobený. Dárek jsem pak hodil pod stromek a rodině jsem řekl, že ho nikdy nerozbalím," vypráví Adrian Pearce.

S Vicki se o několik let později ještě párkrát sešel. Oba uznali, že jsou dávno jinde a dřívější vztah neobnovili. Dárek zůstává nerozbalený ale i po letech.

"Původně jsem ho neotevíral, protože jsem doufal, že se k sobě vrátíme a otevřeme ho společně. Později se ale z toho stal zvyk. Možná ani nechci vědět, co je uvnitř. Vlastně je teď o hodně vzrušující ho neotevírat."

Jedno je jisté - nic, co by se mohlo zkazit, v balíčku asi nebude. Jinak by to Kanaďan už dávno poznal...

Dárek si ještě donedávna dával každé Vánoce symbolicky pod stromek. To má už od své manželky nyní zakázané. Jinak ji přítomnost dárku v domě ale prý nevadí a stejně jako on si užívá tajemství neotevřeného balíčku.

Vicki se Pearce naposledy pokoušel kontaktovat loni, když jí zavolal na poslední číslo, které na ni měl. Pokus však skončil nezdarem. Stejně tak se mu nepodařilo ženu najít na internetu. Muž přiznává, že vlastně ani neví, co by při možném navázaném kontaktu řekl.

Pokud jste i vy zvědaví, co se v balíčku asi nachází, odpověď ale možná dostanete.

"Mám v plánu rozbalit ho na padesáté výročí. Možná uspořádám i soutěž, kde si lidé budou moci tipovat, co v něm je. Veškerý výtěžek by putoval na charitu," svěřuje se se svým nápadem. Sehnat soutěžící nebude díky pozornosti, jaké se muži po sociálních sítích dostalo, problém. A třeba se po půl století ozve i jeho bývalá přítelkyně.

Schválně: Co si myslíte vy, že se ukrývá pod balicím papírem?

témata

user-avatar

Simona Knotková

3. 01. 2018 | 18:00

Zavří­t reklamu