Ruský dub je téměř k nerozeznání od toho rakouského.

Ruský dub je téměř k nerozeznání od toho rakouského. | zdroj: Profimedia.cz


Mladý ruský kulturista vypadá jak Arnold Schwarzenegger

TÉMATA: celebrity | kulturistika | arnold schwarzenegger

user-avatar

Blondie

30. 05. 2016 | 14:00

V průběhu let se už pěkná řádka mužů neváhala prohlásit za nového Arnolda Schwarzeneggera, nicméně žádný z nich se mu nemohl rovnat co do zevnějšku i formy. Teď se však zdá, že slavnému americko-rakouskému kulturistovi a herci vyrostl v Moskvě slibný nástupce.

Jednadvacetiletý bodybuilder Anton Ryskin se Schwarzeneggerovi tak nápadně podobá postavou i obličejem, že by si klidně mohl ve filmu střihnout roli Terminátora. Někteří sice poukazují na to, že Ryskinovi do Arnoldovy formy ještě chybí nabrat trochu více svalové hmoty, on sám se ovšem nebojí své svaly srovnávat s těmi, jimiž se v mládí chlubil kdysi nejvyvinutější muž planety.

Ryskin se na Instagramu prezentuje jako Russian Oak (Ruský dub), zjevně v narážce na Arnieho přezdívku Rakouský dub, a napodobuje známé Schwarzeneggerovy fotografie. Dokonce si kvůli tomu i pořídil Arnieho tílko Gold´s Gym.

Nápadné podoby Antona Ryskina se Schwarzeneggerem už si všiml i bývalý boxer Mike Tyson a postoval to na svém facebookovém profilu. Z mladého Rusa tak udělal přes noc celebritu.  

user-avatar

Blondie

30. 05. 2016 | 14:00

Zavří­t reklamu