válkaČeskoslovenskoobjevy

Mladý ruský kulturista vypadá jak Arnold Schwarzenegger

Mladý ruský kulturista vypadá jak Arnold Schwarzenegger
Zdroj: Profimedia.cz
+ 4 fotky+ 5 fotek

V průběhu let se už pěkná řádka mužů neváhala prohlásit za nového Arnolda Schwarzeneggera, nicméně žádný z nich se mu nemohl rovnat co do zevnějšku i formy. Teď se však zdá, že slavnému americko-rakouskému kulturistovi a herci vyrostl v Moskvě slibný nástupce.

blondie 30. května 2016

Jednadvacetiletý bodybuilder Anton Ryskin se Schwarzeneggerovi tak nápadně podobá postavou i obličejem, že by si klidně mohl ve filmu střihnout roli Terminátora. Někteří sice poukazují na to, že Ryskinovi do Arnoldovy formy ještě chybí nabrat trochu více svalové hmoty, on sám se ovšem nebojí své svaly srovnávat s těmi, jimiž se v mládí chlubil kdysi nejvyvinutější muž planety.

Ryskin se na Instagramu prezentuje jako Russian Oak (Ruský dub), zjevně v narážce na Arnieho přezdívku Rakouský dub, a napodobuje známé Schwarzeneggerovy fotografie. Dokonce si kvůli tomu i pořídil Arnieho tílko Gold´s Gym.

Nápadné podoby Antona Ryskina se Schwarzeneggerem už si všiml i bývalý boxer Mike Tyson a postoval to na svém facebookovém profilu. Z mladého Rusa tak udělal přes noc celebritu.

Související články

Další články

Zavří­t reklamu