válkaČeskoslovenskoobjevy

Mladíkovi je teprve 18. Vzhledem ale připomíná sedmdesátiletého dědu

Mladíkovi je teprve 18. Vzhledem ale připomíná sedmdesátiletého dědu
Zdroj: odditycentral.com

Ještě donedávna se Siao Cchuej nijak nelišil od ostatních dětí svého věku. Během dospívání se jeho tvář ale začala proměňovat a nyní připomíná o dekády staršího muže.

Simona Knotkova 18. června 2018

Osmnáctiletý student prestižní střední školy v čínském Charbinu trpí vzácnou nemocí, kterou lékaři dosud nedokáží spolehlivě popsat. Jeho tvář je kvůli ní povislá a vrásčitá a připomíná spíše tvář starého muže než náctiletého mladíka. Na první pohled to tak může vypadat, jako by mezi teenagery studoval sedmdesátiletý důchodce.

Siao přitom patří k nejnadanějším studentům instituce a spolužáci mu díky jeho inteligenci přezdívají Superman. Jeho vzhled mu ani nebrání v plánování vysokých cílů, kterých by chtěl dosáhl po střední. Po závěrečných zkouškách by se rád zapsal na Pekingskou univerzitu nebo Univerzitu Čching-chua.

Siao Cchuej

Siao Cchuej

Není pochyb, že z velké části mu pomáhá podpora okolí a rodiny. Hlavně je to ale jeho vlastní pozitivní mysl, která ho drží nad vodou.

„Lhal bych, kdybych tvrdil, že jsem si kvůli svému vzhledu nevytrpěl. Vždycky jsem byl ale pozitivní osobnost. To je má největší síla,“ přiznává Siao.

Související články

Další články

Zavří­t reklamu