Brandon Cohen uznal, že chlapi mají lehčí život, když nemusí nosit podpatky. | zdroj: YouTube


Mladík zkoušel chodit celý den na vysokých podpatcích. Večer chtěl vraždit

TÉMATA: zábavná videa | dámská obuv

user-avatar

Blondie

4. 07. 2015 | 12:45

Aby dokázal, že jsou holky obyčejné fňukny a že chození na vysokých podpatcích není nic hrozného, rozhodl se Brandon Cohen, že zkusí chodit na jehlách celý den. Se zlou se ovšem potázal!

Brandon Cohen si dlouho dobu myslel, že holky jsou bolestínské a mají pořád potřebu naříkat a na něco si stěžovat. Například na to, jak kvůli kráse musí trpět, když chodí na vysokých kramflecích, aby vypadaly sexy. Protože dělá videokorespondenta pro zábavný web BroBible.com, rozhodl se podstoupit experiment a nechal se natočit na video, jak celý den tráví v botách na vysokých podpatcích.

Sotva se do bot nazul a ještě než nejistou chůzí vyšel ze dveří svého bytu, už je slyšet, jak říká: „Strašně to bolí, to mě šokuje.“ V průběhu dne pak můžeme vidět, jak Brandon ztrácí náladu, kulhá a čím dál častěji posedává, tvář se mu křiví bolestí, až nakonec přiznává zmučeně, že by nejradši někoho zabil. Když navečer přijde domů, musí si vzít prášek proti bolesti. Bolí ho nejen chodidla, ale i celá lýtka. 

„Bohužel věci se nevyvíjely tak, jak jsem se předpokládal. Zkrátka byl to nejhorší den mého života,“ prohlásí a boty s podpatky háže ven z okna. „Je těžké být holkou,“ připouští.

 

 

 

 

user-avatar

Blondie

4. 07. 2015 | 12:45

Zavří­t reklamu