válkaČeskoslovenskoobjevy

Mít přírodu na dosah: majestátní sedačky jsou jak stvořené pro líné milovníky hor

Mít přírodu na dosah: majestátní sedačky jsou jak stvořené pro líné milovníky hor
Zdroj: www.gaetanopesce.com
+ 3 fotky+ 4 fotky

Když nemůže Mohamed k hoře, musí hora k němu. Tahle parafráze přísloví člověka napadá při pohledu na kolekci sedaček, navržených renomovaným italským architektem a designérem Gaetanem Pescem. Mají podobu majestátních hor se zasněženými štíty, kaskádovými vodopády, rozeklanými skalami a zalesněnými stráněmi. Zkrátka ideální místo pro odpočinek, které ocení zejména lenošní milovníci přírody. Aniž by museli […]

Ivanhoe 3. července 2015

Když nemůže Mohamed k hoře, musí hora k němu. Tahle parafráze přísloví člověka napadá při pohledu na kolekci sedaček, navržených renomovaným italským architektem a designérem Gaetanem Pescem. Mají podobu majestátních hor se zasněženými štíty, kaskádovými vodopády, rozeklanými skalami a zalesněnými stráněmi. Zkrátka ideální místo pro odpočinek, které ocení zejména lenošní milovníci přírody. Aniž by museli vyrážet do přírody, budou ji mít stále na dosah.

Jenže vás zklameme, stejně jako hory, ani tyto čalouněné Alpy nejsou na prodej. K vidění jsou spolu s dalšími pracemi Gaetana Pesca v proslulých muzeích a galeriích, jako třeba v MoMa v New Yorku, Albertově muzeu v Londýně nebo v Pompidouově centru v Paříži, což je pravda poněkud z ruky, takže vám nezbude než zvednout zadek ze sedačky. Nebo si je pohodlně prohlédnout v naší fotogalerii.

Související články

Další články

Zavří­t reklamu