válkaČeskoslovenskoobjevy

Mimozemšťany přitahuje voda a umíme je přivolat, tvrdí Rusové

Mimozemšťany přitahuje voda a umíme je přivolat, tvrdí Rusové
Zdroj: ufointernationalproject.com

Ruské úřady odtajnily spisy týkající se pozorování UFO a při té příležitosti se dostalo na povrch několik zajímavých informací. Rusové tvrdí, že UFO se objevuje nejčastěji nad vodou a přitahují je vojenské manévry.

Tomáš Chalupa 7. května 2015

Rusové tvrdí, že existuje způsob, jak přivolat UFO, respektive že dokáží předpovědět, kdy UFO přiletí. Například generál FSB (Ruská tajná služba) ve výslužbě Vasilij Jeremenko říká: „Dá se říci, že umíme přivolat UFO nad Vladimirovku (vojenská základna). Abychom to dokázali, zvýšili jsme dramaticky počet vojenských letů a přesunů techniky. Jakmile se intenzita našich akcí zvýšila, UFO se objevilo s téměř stoprocentní pravděpodobností.“

Rusové odtajnili také další svazky týkající se UFO. Podle serveru Svobodnaya Pressa z dokumentů jasně vyplývá, že žádné z pozorovaných technologií nemohou být lidského původu. Existuje speciální námořní skupina pod velením admirála Nikolaje Smirnova, která shromažďuje od lodí a ponorek hlášení o neidentifikovatelných objektech. Právě díky tomu jsou sebraná data poměrně exaktní a lze z nich usuzovat na mimozemský původ technologií.

Dalším zajímavým faktem je, že UFO se ve velké míře objevují právě nad oceány. „Padesát procent pozorování UFO se odehrálo nad mořem. Dalších patnáct procent nad jezery. UFO to zjevně táhne k vodě,“ říká bývalý námořní důstojník Vladimir Ažaža. Například jedna ruská jaderná ponorka hlásila, že zaznamenala šest neidentifikovatelných objektů, které ji pronásledují. Kapitánovi se nepodařilo pronásledovatele setřást, a tak nařídil ponorku vynořit. Objekty podle jeho hlášení vyletěly z vody a vysokou rychlostí zamířily pryč.

Mnohem závažnější incident pochází z roku 1982 při tréninku skupiny vojenských potápěčů v Bajkalském jezeře. Podle svědectví skupina spatřila pod vodou jakési humanoidní bytosti ve stříbrných oblecích. Není jasné, co se dál přesně stalo. Potápěči se k bytostem přiblížili zřejmě s cílem je chytit, nicméně tři z nich zahynuli a další čtyři byli zraněni. Bytosti se nepodařilo najít.

„UFO se objeví vždy, když je na moři velká koncentrace lodí NATO nebo našich. Často kolem Baham, Portorika a Bermud. Bývají často zaznamenávány také v hlubokých vodách,“ říká Igor Barklaj z Námořní zpravodajské služby.

Ať už přikládáme tvrzením Rusů jakoukoliv věrohodnost, je pravda, že se množí teorie o tom, že mimozemšťané pozorují lidskou činnost a zejména je zajímají nukleární zbraně a vojenské objekty. Podle zastánců těchto teorií se mimozemšťané snaží zabránit případné nukleární válce nebo jiné katastrofě, která by mohla zničit celé lidstvo. Doufejme, že nebudou mít důvod k zásahu.

Související články

Další články

Zavří­t reklamu