Kdo říkal, že to bohatí mají v životě jednoduché?

Kdo říkal, že to bohatí mají v životě jednoduché? | zdroj: odditycentral.com


Milionář nabízí statisíce muži, který se pokusí svést jeho snoubenku

TÉMATA: bohatství | vztahy | láska | peníze

user-avatar

Simona Knotková

23. 08. 2019 | 09:00

Když máte hodně peněz, je složité poznat, zda je s vámi protějšek ze skutečné lásky, či z pouhé vypočítavosti. Neznámý milionář se proto rozhodl podrobit svou snoubenku testem lásky.

Webová stránka Hush Hush se prezentuje jako "přední světové tržiště luxusu". Právě tam zavítal s prosbou o pomoc neznámý milionář, který pomocí inzerátu hledá vhodného kandidáta pro velmi specifický úkol – svedení jeho snoubenky. Odměna pro odvážlivce je 18 tisíc dolarů (cca 418 tisíc korun). Samozřejmostí je také financování nákladného životního stylu, kterým vybraný muž u ženy vyvolá iluzi bohatství a úspěchu. Podmínky jsou následující: Aspirant na pozici svůdce musí být pohledný, dobře stavěný a pokud možno mladší než zadavatel poptávky.

"Pro tisíce lidí z celého světa je zlatokopectví velmi skutečným a velmi ožehavým problémem. Ať už jste jen někdo s pěkným autem, nebo miliardář, který se vlastními silami vyšvihl na špici, pokaždé se najdou lidé, kteří se na vás budou lepit jenom kvůli penězům. Něčeho takového se obává také jeden z našich klientů, který se na nás obrátil s prosbou o pomoc," stojí v úvodu inzerátu.

Muž má podle všeho za sebou už několik negativních zážitků z minulosti, kdy s ním ženy byly jenom kvůli majetku. O čistých úmyslech své nynější přítelkyně začal pochybovat zejména poté, co jí před nedávnem požádal o ruku. Žena nejenom odmítla předmanželskou smlouvu, ale na svého přítele také tlačí s brzkým obřadem, i když dle muže není kam spěchat. Milionář by se proto rád přesvědčil, zda k němu žena cítí upřímné city, nebo se jedná pouze o další z řady zlatokopek. Přiznává, že on sám už není v nejlepším věku života, a i z tohoto důvodu má strach, že jeho partnerka brzy uteče za mladším.

V poptávce není upřesněné, jak dlouho má vybraný kandidát ženu svádět. Tak jako tak se ale jedná o lákavou nabídku – tučnou finanční odměnu dostane svůdce za každých podmínek a v mezičase bude žít nadmíru luxusním životem.

My se můžeme jen vsázet, jak celá past na snoubenku dopadne. Vypište vaše kurzy.

user-avatar

Simona Knotková

23. 08. 2019 | 09:00

Zavří­t reklamu