válkaČeskoslovenskoobjevy

Milionář nabízí statisíce muži, který se pokusí svést jeho snoubenku

Milionář nabízí statisíce muži, který se pokusí svést jeho snoubenku
Zdroj: odditycentral.com

Když máte hodně peněz, je složité poznat, zda je s vámi protějšek ze skutečné lásky, či z pouhé vypočítavosti. Neznámý milionář se proto rozhodl podrobit svou snoubenku testem lásky.

Simona Knotkova 23. srpna 2019

Webová stránka Hush Hush se prezentuje jako „přední světové tržiště luxusu“. Právě tam zavítal s prosbou o pomoc neznámý milionář, který pomocí inzerátu hledá vhodného kandidáta pro velmi specifický úkol – svedení jeho snoubenky. Odměna pro odvážlivce je 18 tisíc dolarů (cca 418 tisíc korun). Samozřejmostí je také financování nákladného životního stylu, kterým vybraný muž u ženy vyvolá iluzi bohatství a úspěchu. Podmínky jsou následující: Aspirant na pozici svůdce musí být pohledný, dobře stavěný a pokud možno mladší než zadavatel poptávky.

„Pro tisíce lidí z celého světa je zlatokopectví velmi skutečným a velmi ožehavým problémem. Ať už jste jen někdo s pěkným autem, nebo miliardář, který se vlastními silami vyšvihl na špici, pokaždé se najdou lidé, kteří se na vás budou lepit jenom kvůli penězům. Něčeho takového se obává také jeden z našich klientů, který se na nás obrátil s prosbou o pomoc,“ stojí v úvodu inzerátu.

Muž má podle všeho za sebou už několik negativních zážitků z minulosti, kdy s ním ženy byly jenom kvůli majetku. O čistých úmyslech své nynější přítelkyně začal pochybovat zejména poté, co jí před nedávnem požádal o ruku. Žena nejenom odmítla předmanželskou smlouvu, ale na svého přítele také tlačí s brzkým obřadem, i když dle muže není kam spěchat. Milionář by se proto rád přesvědčil, zda k němu žena cítí upřímné city, nebo se jedná pouze o další z řady zlatokopek. Přiznává, že on sám už není v nejlepším věku života, a i z tohoto důvodu má strach, že jeho partnerka brzy uteče za mladším.

V poptávce není upřesněné, jak dlouho má vybraný kandidát ženu svádět. Tak jako tak se ale jedná o lákavou nabídku – tučnou finanční odměnu dostane svůdce za každých podmínek a v mezičase bude žít nadmíru luxusním životem.

My se můžeme jen vsázet, jak celá past na snoubenku dopadne. Vypište vaše kurzy.

Související články

Další články

Zavří­t reklamu