válkaČeskoslovenskoobjevy

Michelle Pfeiffer si natáčení Zjizvené tváře protrpěla. V noci usínala s brekem

Michelle Pfeiffer si natáčení Zjizvené tváře protrpěla. V noci usínala s brekem
Zdroj: interviewmagazine.com
+ 8 fotek+ 9 fotek

V roce 1983 debutoval kultovní snímek Briana De Palmy Zjizvená tvář. Hlavní ženskou postavu Elviry si v něm zahrála tehdy pětadvacetiletá Michelle Pfeiffer.

Simona Knotkova 10. dubna 2019

Role Elviry Hancock, manželky gangstera Tonyho Montany, herečce zajistila slávu a množství dalších pozoruhodných nabídek. Jak přitom dnes šedesátiletá Michelle Pfeiffer přiznává, z její strany se nejednalo o jednoduchou práci. V rozhovoru s režisérem Darrenem Aronofskym pro magazín Interview před dvěma lety prozradila, že během natáčení trpěla.

„Na konci natáčecího dne jsem často brečela. Byla jsem vyděšená. A natáčelo se asi půl roku,“ odhalila slavnému filmaři.

Na stavu její duševní kondice se podepsala především skutečnost, že s její hrdinkou nebylo ve filmu dobře zacházeno. S hereckým kolegou Alem Pacinem zažila krušné chvilky. „Podle scénáře Tony Elvirou pohrdal, takže některé noci jsem usínala za breku.“

Dodává, že byla během produkce obklopená samými muži, což její situaci taky zrovna neulehčovalo: „Já a Mary Elizabeth Mastrantonio (představitelka Tonyho sestry, pozn. red.) jsme byly jediné ženy na place. Byl to klučičí klub.“

Michelle Pfeiffer ve Zjizvené tváři si připomeňte prostřednictvím naší galerii.

Další články

Zavří­t reklamu