válkaČeskoslovenskoobjevy

Michelin Man a UFO na ostrově Réunion

V současnosti je ostrov Réunion v Indickém oceánu v centru dění kvůli nálezu částí letadla, které by podle všeho měly patřit ztracenému malajskému Boeingu-777. Jenže ostrov má další tajemství, která čekají na vyřešení.

Tomáš Chalupa 4. srpna 2015

Na ostrově bylo zaznamenáno několik pozorování UFO a také setkání s mimozemskými tvory, kterým místní říkají Michelin Man podle maskota známé firmy vyrábějící pneumatiky. První setkání s Michelin Many popsala v roce 1968 Lucie Fontaine. Spatřila asi pětimetrový oválný objekt se zářícím centrem a uvnitř něj dvě postavy v oblecích podobných potápěčským. V roce 1971 jednadvacetiletý muž slyšel v uších pípání, které ho dovedlo až k létajícímu talíři, ve kterém byly hned tři tyto postavy, opět v potápěčských oblecích. Sledoval, jak s nimi talíř odletěl. Ten den bylo několik dalších lidí, kteří jej viděli.

V roce 1977 byl znovu spatřen létající talíř, letící poblíž malého letadla. O rok později stovky lidí viděly letící zelený objekt, obklopený modrým světlem. UFO bylo zpozorováno také v letech 1958, 2005 a 2014. Reunion je navíc místem častých žraločích útoků. Jen za čtyři roky se jich zde odehrálo celkem osmnáct! K tomu si můžeme připočítat aktivní vulkán Piton de la Fournaise a máme z ospalého ostrova rázem místo, kde není nouze o záhady.

Další články

Zavří­t reklamu