válkaČeskoslovenskoobjevy

Michael Jackson byl chemicky vykastrován svým otcem, tvrdí jeho bývalý doktor

Michael Jackson byl chemicky vykastrován svým otcem, tvrdí jeho bývalý doktor
Zdroj: allthatsinteresting.com
+ 3 fotky+ 4 fotky

Když zemřel Joe Jackson, lékař Michaela Jacksona Conrad Murray nebyl vůbec smutný. Spíše naopak. Zemřel totiž podle něj jeden z nejhorších otců v dějinách.

Tomáš Chalupa 6. listopadu 2018

Joe Jackson zemřel letos 27. června ve věku 89 let v nemocnici v Las Vegas. Conrad Murray byl lékařem jeho slavného syna Michaela a nechal se slyšet, že horšího otce si lze jen těžko představit. Mimo jiné prohlásil, že Michaela nechal otec záměrně chemicky kastrovat, aby si udržel svůj pověstný hlas. Otec jej také trestal a byl hrozivou postavou, kterou si lze jen těžko představit.

Je otázkou, nakolik je ovšem sám Murray důvěryhodný. Byl to on, kdo měl Michaela Jacksona v péči v době, kdy se předávkoval léky a zemřel. Byl také obviněn z podílu na jeho smrti, protože mu obstarával léky, které ovšem užíval jako drogy. Byl shledán vinným a strávil dva roky za mřížemi.

Není to ale poprvé, co Murray vznáší závažná obvinění vůči otci Michaela Jacksona. Už dříve se nechal slyšet, že mu vpichoval injekcí hormony, opět z důvodu, aby jeho hlas zůstal v patřičných výškách. Podle něj Michael začal zvracet, jen když spatřil obrázek svého otce, tak velkou hrůzu a odpor prý pociťoval.

Světlo do případu mohla vnést sestra Michaela Jacksona Janet, která rovněž slavila úspěchy jako zpěvačka. Ta se ale jen omezila na prohlášení, že její otec „byl velmi silnou osobností a bez jeho podpory a síly by nebyla nikdy úspěšná“.

Správci pozůstalosti po Michaelu Jacksonovi vydali po smrti Joe Jacksona prohlášení, že jsou hluboce zarmoucení jeho odchodem. „Joe byl silný muž, který si byl vědom svých nedostatků, ale dostal hrdinsky své syny a dcery z prostředí oceláren a učinil z nich světové superstar.“ Murray na toto prohlášení reagoval výše popsanými tvrzeními s tím, že on tedy rozhodně hluboce zarmoucen není. „Říká se, že jen dobří lidé umírají mladí. Doufám, že Joe najde spasení své duše v pekle,“ dodal Murray.

Joe Jackson byl pohřben na hřbitově v jižní Kalifornii. Je to stejný hřbitov, kde leží i jeho syn Michael.

Související články

Další články

Zavří­t reklamu