válkaČeskoslovenskoobjevy

Mexický farmář postavil uprostřed pouště pyramidu. Poradili mu to prý mimozemšťané

Mexický farmář postavil uprostřed pouště pyramidu. Poradili mu to prý mimozemšťané
Zdroj: extranotix.com

Raymundo Corona je mexický farmář, který si jednoho dne vzal do hlavy, že musí postavit pyramidu, jakou stavěli dávní Aztékové. Vydal se do pouště a 74 kilometrů od hranic se Spojenými státy postavil šest metrů vysokou pyramidu. Když se ho lidé ptali proč, řekl jim, že ho před třiceti lety navštívili mimozemšťané a tohle mu poradili.

Tomáš Chalupa 21. března 2016

Mimozemšťany popsal jako bytosti s medovýma očima a bílými vlasy. Říkají si Herulayka a pocházejí z planety Nefillin v souhvězdí Orionu, která je dvacetkrát větší než naše Země. Mimozemšťané ho navštívili nejprve ve snech v roce 1984, když mu bylo 33 let. Pak se s nimi i osobně setkal. Jedné v noci kdosi zaklepal na jeho dveře. Otevřel a za nimi stála vysoká postava, přesně odpovídající jeho snu. Myslel si nejprve, že vidí Boha, ale mimozemšťan četl jeho myšlenky a řekl mu: „Nejsem bůh, jsem bytost jako ty, jsem stejně důležitý.“ A pak mu doporučil, že by měl postavit stavbu ve tvaru pyramidy. „Když jsem se zeptal proč, odpověděl mi, že stavba bude stejná jako můj osud. Nepohnou s ní ani větry, ani bouře,“ prozradil Corona místním novinám.

Mimozemšťan ho také varoval, že stavba pyramidy nebude nic lehkého a že se mu mnozí lidé budou vysmívat a považovat ho za blázna. „Nemám si jich všímat. Lidé ničí vlastní planetu a musí se o ně někdo starat jako o dítě,“ dodává Corona.

Zajímavé je na tom všem je fakt, že Corona vychodil pouze šest tříd základní školy. Přesto musel provést několik výpočtů, jak vlastně pyramidu postavit. Jak sám říká, nevěděl, co počítá, ale prostě věděl, že to tak má být. Z výsledku je jasné, že na matematiku má přirozený talent. Nepřepočítal se.

Další články

Zavří­t reklamu