válkaČeskoslovenskoobjevy

Meghan Markle je příbuzná se sériovým vrahem Holmesem. A možná i s Jackem Rozparovačem

Meghan Markle je příbuzná se sériovým vrahem Holmesem. A možná i s Jackem Rozparovačem
Zdroj: mentalfloss.com

Dokument britské televize Channel 4 odhalil příbuznost Meghan Markle s americkým právníkem Jeffem Mudgettem. Co je na tom zvláštního? Mudgett je prapravnuk H. H. Holmese, prvního zdokumentovaného sériového vraha USA.

Simona Knotkova 23. června 2018

Genealogický výzkum odhalil, že nová vévodkyně ze Sussexu je Mudgettova sestřenice z osmého kolena. Spojovacím článkem mezi dvěma lidmi je bohužel H. H. Holmes, který se na konci 19. století nechvalně proslavil sérií vražd. U soudu se přiznal k 27 mrtvým, ale skutečný počet se podle vyšetřovatelů mohl blížit až k číslu 230. Své oběti – především ženy – lákal do vlastního hotelu, kde je následně mučil a po zavraždění pitval. Případ byl ve své době velmi sledovaný a v roce 2019 by o něm měl vzniknout film s Leonardem DiCapriem v hlavní roli.

„Narodil jsem s ďáblem uvnitř. Nemůžu si pomoct od vraždění, stejně jako si poeta nemůže pomoci od zpívání písničky. Když jsem se narodil, Zlo bylo patronem, které stálo u mé kolíbky, a od té doby mě už nikdy neopustilo,“ popisoval sám sebe Holmes.

Podle objevu britského dokumentu se toto „zlo“ sňatkem Meghan Markle s princem Harrym nyní nachází i v královském rodokmenu. A to není jediné zjištění, které by mohlo přidávat vrásky na čele královny Alžběty II. Další senzační teorie tvrdí, že Markle by mohla být i příbuznou Jacka Rozparovače. Jak takové podezření mohlo vzniknout, když se dodnes vlastně s jistotou neví, kdo legendami obestřený vrah z Whitechapelu byl? Je to jednoduché. Podle Mudgetta je totiž Holmes a Jack jedna a tatáž osoba. Prapravnuk vraha vychází z osobních deníků, které po Holmesovi zdědil, a grafologického rozboru.

„FBI, CIA a Scotland Yard provedli analýzu jeho písma. Ukázalo se, že H. H. Holmes byl Jack Rozparovač. Znamená to tedy, že Meghan Markle je příbuznou Jacka Rozparovače. Nemyslím si, že to královna ví. Já sám nejsem pyšný, že je to můj předek, a Meghan by asi taky nebyla,“ tvrdí Jeff Mudgett.

Další podrobnosti ze života čerstvé manželky prince Harryho odhaluje hodinový dokument Meet the Markles (Seznamte se s Markleovými).

Související články

Další články

Zavří­t reklamu