válkaČeskoslovenskoobjevy

Ženy stráví 17 let života dietami, čtyřicátnice mívají pestřejší sexuální život i silnější orgasmus aneb 6 zajímavostí o ženách

Ženy stráví 17 let života dietami, čtyřicátnice mívají pestřejší sexuální život i silnější orgasmus aneb 6 zajímavostí o ženách
Zdroj: pexels.com
+ 26 fotek+ 27 fotek

Ženské tělo se vyvíjí ještě dlouho po skončení puberty. Oblé tvary, které ženy s léty získávají, se ale ne všem z nich líbí, a tak není divu, že průměrně 17 let svého života stráví dietami. Silnější orgasmus a pestřejší sexuální život pak mívají třicátnice a čtyřicátnice spíše než mladé ženy. V následujícím článku přinášíme 6 zajímavostí o něžném pohlaví.

redaktor 6. března 2021

Na 8. března již tradičně připadá Mezinárodní den žen. Mezi Čechy je tento svátek mimořádně oblíbený, předčí dokonce i Den svatého Valentýna, jak odhalil nedávný průzkum provedený agenturou Ipsos pro e-shop Ruzovyslon.cz, který testuje a prodává erotické pomůcky a zabývá se zdravou sexualitou. Nejspíš víte, že MDŽ se historicky pojí hlavně s bojem za ženská práva a rovnoprávnost, ale mnoho lidí jej slaví zkrátka pro to, že chtějí ocenit vše krásné, co se pojí s něžným pohlavím. Ženy jsou jednoduše fascinující bytosti a takové uznání si rozhodně zaslouží. Pojďte se podívat na 6 zajímavostí, které jste o nich možná vůbec netušili.

1) Věčné dietářky: kvůli plavkové sezóně

Podle starší studie z roku 2012 stráví ženy 17 let svého života dietami, při nichž celkově zhubnou devítinásobek své průměrné váhy. Nejspíš nepřekvapí, že nejčastějším důvodem pro hubnutí není péče o zdraví, ale příprava na plavkovou sezónu.

unsplash.com

Ženy často trápí své tělo cvičením a dietami, aby vypadaly dobře v plavkách.

2) Hotovou ženou v osmnácti?

Konec puberty neznamená pro ženy konec vývoje jejich těla, ten obvykle trvá skoro do třicítky. „I v době mezi 20. a 30. narozeninami se žena může potýkat s ‚puberťáckými potížemi‘, jako je akné nebo menstruační křeče. Obvykle se jí v této době začnou rýsovat výraznější křivky a může se objevit celulitida,“ uvádí Adam Durčák z e-shopu Ruzovyslon.cz.

3) Divoké mládí? Omyl

Podle dostupných studií mívají třicátnice a čtyřicátnice více sexuálních fantazií, častější náhodný sex a více jednorázových milostných dostaveníček než zamlada. Zralejší dámy tudíž mají obecně pestřejší sexuální život než dvacátnice.

Thumbnail # Psychologové zjišťují, jaký je sexuální život Čechů po 50
Mohlo by Vás zajímat:

Psychologové zjišťují, jaký je sexuální život Čechů po 50

4) Víc křížků na bedrech, víc rozkoše

Ženský orgán klitoris se s přibývajícím věkem zvětšuje. Žena tak ve čtyřiceti nebo padesáti letech může mít silnější orgasmus, než když jí bylo dvacet. I ve vyšším věku se tedy stále vyplatí zkoumat a objevovat, co ženě dělá dobře.

pexels.com

Ženy touží být atraktivní i po padesátce.

5) Pánové, slovy ji nezaujmete

Když se žena seznamuje s mužem, 55% podíl na prvním dojmu, který na ni muž zanechá, tvoří jeho vzhled a řeč těla. Dalších 38 % si pro sebe ukrojí styl verbálního projevu a jen 7 % připadá na to, co muž ve skutečnosti říká.

6) Láska na čtrnáctý pohled

Desáté rande, a ona se ještě pořád nedává jasně najevo, jestli má o nápadníka zájem? Zdá se, že pánové se velmi často musejí obrnit trpělivostí. Ženám totiž rozpoznat své city vůči potenciálnímu partnerovi trvá průměrně déle. Většina mužů má jasno po třetím rande, ženy obvykle až zhruba po čtrnáctém.

Související články

Další články

Zavří­t reklamu