válkaČeskoslovenskoobjevy

Matthew Broderick a Sarah Jessica Parker jsou spolu už 23 let. Jaké je tajemství jejich pevného vztahu?

Matthew Broderick a Sarah Jessica Parker jsou spolu už 23 let. Jaké je tajemství jejich pevného vztahu?
Zdroj: Profimedia

Matthew Broderick a Sarah Jessica Parker patří k nejpevnějším párům Hollywoodu. Jaký je recept na jejich manželské štěstí? Do éteru se o tom rozpovídal osmapadesátiletý Broderick.

Simona Knotkova 11. listopadu 2020

Herecká dvojice si řekla své „ano“ 19. května 1997 před stovkou nejbližších přátel a příbuzných. Nastávající manželé svatbu do posledních chvil tajili a všichni pozvaní si mysleli, že jdou jenom na párty. Do manželského svazku Matthew Broderick a Sarah Jessica Parker vstoupili po pětiletém vztahu a později ho zpečetili zplozením tří dětí – syna Jamese Wilkieho (18) a dvojčat Tabithy a Loretty (11). Právě na tajemství jejich třiadvacetiletého manželství padla řeč v rádiovém pořadu stanice SiriusXM Quarantined with Bruce.

Thumbnail # Downey Jr. a Parker tvořili jeden z nejkrásnějších hereckých párů. Rozeštvaly je od sebe drogy
Mohlo by Vás zajímat:

Downey Jr. a Parker tvořili jeden z nejkrásnějších hereckých párů. Rozeštvaly je od sebe drogy

„Vždycky čtu, že za to může komunikace a fakt, že je moje nejlepší kamarádka. Chceš slyšet ještě nějaké další klišé? Nevím, jaké tajemství za tím stojí, ale jsem za to velmi vděčný a miluju ji. Je to úžasné. Popravdě nemůžu uvěřit, že to trvá už tak dlouho, vůbec mi to tak nepřijde. A nedokážu uvěřit, že mému synovi je už osmnáct let,“ prozradil Broderick moderátorovi Bruci Bozzimu.

Na adresu své ženy pronesl slova chvály také jako na herečku. Partneři se měli spolu objevit v divadelní hře Simona Plazy Suite, ale produkce byla kvůli pandemii pozastavena. „Když už mluvím o tom, jak moc je moje manželka talentovaná, měl bych taky říct, že v téhle hře, i když jsme ji dělali jen chvíli v Bostonu, byla fakt dobrá. Nikdy předtím jsme s ní nebyl na jednom pódiu. A připomnělo mi to, jak zábavná, chytrá a komediální herečka to je. Nebo obecně herečka. Je v tom hodně dobrá, takže doufám, že ji v tom uvidí i všichni ostatní.“

Thumbnail # 25 nerealistických věcí, se kterými se běžně setkáváme ve filmech
Mohlo by Vás zajímat:

25 nerealistických věcí, se kterými se běžně setkáváme ve filmech

Na kouzlo jednoho z nejtrvalejších vztahů Hollywoodu byla dříve tázána i Parker.

„Bude to znít hloupě, ale myslím, že máte skutečné štěstí, pokud tu druhou osobu milujete. Pořád ho mám opravdu ráda. Samozřejmě že ho někdy otravuju a on otravuje mě, ale doslova se o něm učím něco nového každý den. Neustále se ho ptám: Co zrovna děláš? Co zrovna čteš? Myslím, že manželství má v sobě hodně vitality. Pokud máte štěstí, je to jako oslňující organismus,“ uvedla v rozhovoru pro magazín People.

Další články

Zavří­t reklamu