Až coby 80letá poznala  Betty Morrell svoji pravou matku.

Až coby 80letá poznala Betty Morrell svoji pravou matku. | zdroj: Daily Mail


Matka s dcerou se 82 let neviděly. Takto vypadalo jejich emotivní setkání

TÉMATA: neobyčejné příběhy | senioři | rodiče a děti

user-avatar

Simona Knotková

9. 02. 2016 | 15:30

Kvůli nízkému věku si žena nemohla nechat svou prvorozenou dceru. Ta ji ale v dospělosti začala hledat a po padesáti letech se jí to skutečně podařilo. Podívejte se, jak vypadalo jejich první setkání po neuvěřitelných 82 letech.

Lena Pierce porodila svou první dceru v roce 1933. Protože jí v té době bylo teprve čtrnáct let, po půlroce jí byla holčička státem odebrána. Eva May, jak znělo její tehdejší jméno, se dostala k adoptivní rodině a začal žít život jako Betty Morrell. Coby jedináček mnohdy trpěla pocity osamělosti. „Měla jsem své imaginární sestry a bratry. Všechny jsem si pojmenovala a v noci jsem si s nimi povídala,“ vzpomíná Betty na své dětství.  

Betty Morrell v době, kdy o své biologické matce ještě neměla žádné tušení.

Náhradní rodiče brzy zemřeli, a Betty tak ve svých jednadvaceti letech opět osiřela. Jak roky ubíhaly, začala se více zajímat o své skutečné rodiče. Od příbuzných jenom věděla, že se dříve jmenovala Eva a narodila se v nemocnici v newyorské Utice.  

Z nemocnice se jí později podařilo získat rodný list, pomáhat jí začala také vnučka, která k hledání využívala různé internetové databáze. Lenu Pierce se jim nakonec podařilo najít po padesáti letech pátrání! A první setkání bylo skutečně emotivní. Od posledního společného kontaktu totiž uběhlo neuvěřitelných 82 roků 

Setkání matky s dcerou po 82 letech na letišti  Greater Binghamton v New Yorku.

Pierce má dnes už 96 let a žije v domově s pečovatelskou službou. Za svého života byla vdaná dvakrát a porodila dalších sedm dětí. Betty tak nejenom konečně poznala svou matku, ale také se najednou stala součástí velké rodiny. 

„Už konečně nejsem sama. Mám matku, sestry a bratry. Je to neskutečné a naprosto úžasné být po těch letech znovu spolu,“ říká dojatá žena.

user-avatar

Simona Knotková

9. 02. 2016 | 15:30

Zavří­t reklamu